• XLM fiyatı 4 saatlik grafikte yükselen bir paralel kanal oluşturdu.
  • Kurulumun düşük trend çizgisinden bir sıçrama, mantıklı olsa da, olası görünmüyor.
  • Stellar’ın 1 saatlik grafikteki ayı bayrağı paterni, düşüş görünümüne ağırlık katıyor.

XLM fiyatı , kısa bir yükselişin ardından konsolidasyona girdi. Teknikler, havai bariyerlerden gelen basınç nedeniyle madeni paraya düşüş eğilimi gösteriyor.

Bir bükülme noktasında XLM fiyatı

XLM fiyatı , 10-11 Nisan arasında yaklaşık% 36 artarak 0,65 dolardan yerel zirveye ulaştı. Bu noktaya ulaştığından beri Stellar daha yüksek ve daha yüksek dipler yarattı, bu da salınım noktaları trend çizgileri kullanılarak bağlandığında yükselen bir paralel kanal ile sonuçlandı.

14 Nisan’dan bu yana, XLM fiyatı 0,62 dolardan kanalın alt sınırına yakın işlem görüyor. Boğaların üst trend çizgisine yönelmeyi amaçlayan herhangi bir girişimi, 0.63 ila 0.65 $ arasında değişen arz bölgesi nedeniyle başarısız oldu. Bu nedenle, satın alma baskısının tükenmesi , havale tokenı için ölümcül olacaktır.

Bu fiyat, alt trend çizgisinde 0,61 $ ‘dan dilimler alırsa, yeni bir düşüş trendi başlatacaktır. Bu düşüş hareketini destekleyen, 1 saatlik grafikte ayı bayrağının oluşumu.

Bu kurulum, XLM’nin piyasa değerinde bayrak direği olarak bilinen büyük bir çöküşü ve ardından bayrak adı verilen bir konsolidasyonu içeren bir devam modelidir.

Bayrağın düşük trend çizgisinin 0.62 $ ‘lık bir kırılımı, bayrak direğinin yüksekliğini kırılma noktasına ekleyerek elde edilen% 14 düşüş trendinin başlangıcına işaret edecektir.

Bu hareket, XLM fiyatını 0,55 dolardan 0,50 dolara uzanan talep bölgesinin derinliklerinde 0,53 dolara yerleştiriyor.

XLM / USDT 4 saatlik, 1 saatlik grafik

Düşüş senaryosu, çoklu zaman dilimi analizi nedeniyle mantıklı görünse de, öngörülemeyen bir olayın neden olduğu satın alma baskısındaki potansiyel bir artış, tedarik bölgesini ihlal edebilir. Böyle bir hareket, düşüş senaryosunu geçersiz kılar ve muhtemelen alıcıları harekete geçmeye teşvik eder.

Bu koşullar altında, XLM fiyatı, Momentum Reversal Indicator’ın kırılma çizgisine denk gelen 0.71 $ ‘lık kanalın üst trend çizgisine dokunmak için% 9.5 artabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here