Her hikayenin her zaman iki yüzü vardır. Kriptoparalar dünyasında, 2018 birçok açıdan korkunç bir yıl oldu. Aynı zamanda, bazı işletmeler daha önce hiç olmadığı kadar gelişiyor. Bir kripto robo-danışmanı olan Yeni Dalga Sermayesi, bu düşüş eğilimli piyasada müşterilerin daha fazla para yatırdığını görüyor.

Yeni Dalga Sermayesinin Başarısı
Bir kriptopara robo-danışman hizmeti başlatmak her zaman büyük bir kumar. Yeni Dalga Sermayesi için, lansmanları daha kötü zamanlanmış olamazdı. Bu hizmeti Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek noktasından çekilmesinden sonra tanıtmak genellikle iyi bir şey değildir. 2018 yılı, tüm kripto para birimleri için oldukça acımasız hale geldi, çünkü değerler her ay düşüş eğilimi gösteriyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, şirket bu pazar ivmesinin kötü etkilerini hissetmiyor. Müşteri kayıtları sorunsuz ilerliyor. Mevcut kullanıcılar fiyatların daha düşük seyretmesi nedeniyle daha fazla yatırım yapmaya devam ediyor . Bu, kullanıcıların hesaplarını kapatmalarını ve zararlarını en aza indirmelerini bekleyeceği için şaşırtıcıdır. Cryptocurrency, genel “inanç” ın oldukça güçlü kalması nedeniyle çok sıra dışı bir endüstridir.

Yeni Dalga Sermayesi, kripto para birimine yatırım yapmayı kolaylaştırır . Hem düzenli tüketicilere hem de akredite yatırımcılara hitap ediyorlar. Tek yapılması gereken yatırım en az 100 dolar. Bitcoin’in şu anki fiyatı göz önünde bulundurulduğunda, bu, uygun fiyatlı bir kumardan daha fazlası. 100 $ ile, birkaç ay önce 1.200 $ ‘dan fazla bir para olan bir Ether’in yarısını satın alabilirsiniz.

Kriptoaparalar Geleceği Belirsiz Kalıyor
Yeni Dalga Sermayesi’nin başarısına rağmen, piyasa baskısı devam ediyor. Mevcut koşullar, iyimser bir görünümün çoğunu garanti etmemektedir. Bu, pazarın da uzun bir olumsuz eğilim gördüğünde ilk defa değil. Birkaç yıl önce, Bitcoin , ertesi yıl toparlanmadan önceki değerinin % 90’ından fazlasını kaybetti .

New Wave Capital’i cazip kılan bir şey onların çeşitlendirme yaklaşımları. Kriptoapara dünyasında, bir portföyün çeşitlendirilmesi son derece önemlidir. Şirket, Bitcoin, XRP, Litecoin, ZCash ve diğerlerine maruz kalma sağlıyor. Dahası, hizmet riski her çeyrekte riski en aza indirgemek için portföyün riskini yeniden dengelemektedir.

Şimdilik, önümüzdeki yılların Bitcoin ve altcoins için neler sunacağı açık değil. Bu sektörde yatırımcı olarak başarılı olmak için uzun vadeli bir perspektife ihtiyaç vardır. Bitcoin hala piyasadaki hakim varlık olmaya devam ediyor. Bu, Bitcoin Dominance Index’e bakarak belirgindir . Bu rakam şimdiye kadar 2018’in daha iyi kısmı için% 45’e ulaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here