Bitcoin 6,500 $ ‘ın altına düştü, 6,440 $’ dan destek buldu, ardından da bir eğilim eğilimi gösterdi.
Yatırımcılar hafta başından bu yana oldukça heyecanlıydı. Yükseliş eğilimi, Bitcoin (BTC) ve büyük kripto para biriminin yıl sonunda potansiyel boğa yükseliş eğilimine hazır olma eğilimini yenilediğine dair yeni bir umut uyandırdı. Piyasa, son 4 günde dalgaları karıştırıyor. Maalesef, kazançlar, Bitcoin’in kırmızı sularda batan bir aşamaya başlaması gibi dijital varlıklar olarak kısa ömürlü olmuştur.

Dijital varlıkların çoğu, Bitcoin için% 0,6 ve Ripple (XRP) için% 4,66 arasında düşüşle baskı satmakta yetersiz kalmaktadır. Piyasa, gün içinde% 1’den fazla olan Dash (DASH) için kırmızı renkle boyanmıştır. Dash, sorunlu Venezüella’nın sakinlerine umut vermek için ilgi odağıydı.

Desteğin üzerindeki bitcoin yana doğru hareket, 6,500 $ ‘dan destek bulamayan bir düzeltmenin ardından 6,440 $’ dan geliyor. MACD, negatif bölgeye 28.79’un yükseğinden geçti. RSI, aşırı satım bölgelerinin yakınındaki alçak noktalardan toparlandıktan sonra yazılırken geçerli bir satın alma sinyali gönderiyor. Çizelgeye bakıldığında, Bitcoin’in daha yüksek bir seviyeye kadar düzeltileceği ve hatta 6,500 $ ‘lık kırık desteğin geri alınabileceği, ancak ilk olarak 6,480 $’ lık direncin temizlenmesi gerektiği görülüyor. Flipside, hem 50 SMA hem de 100 SMA, sırasıyla 6,435 $ ve 6,379 $ ‘dan destek hattı olarak çalışacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here