Merkezi olmayan küresel kredi ağı Cred şimdi XRP tarafından teminatlandırılmış USD kredileri sağlamaktadır. Şirket, kredilendirme için mevcut toplam kredi olanaklarını 300 milyon doların üzerinde güvence altına aldı.

XRP , Ripple Konsensüs Ledger özgü bağımsız bir dijital varlık, kitle benimsenmesini kazanıyor ve rekabetini provifing olmuştur Ethereum , ikinci üst kriptoparadan son kullanılanlar haberleri ABD merkezli merkezi olmayan küresel kredi ağında, ayrıca XRP büyümesini ve pazarındaki benimsenmesini artıracaktır. Kripto destekli kredilerin lider sağlayıcısı, XRP tarafından teminatlandırılmış USD kredileri sağladığını açıkladı.

 

Cred tarafından yapılan bir basın açıklamasına göre, kullanıcılar artık XRP’lerini vergi gerekçesi olmadan satma veya vergi ödemeden kaydetme olanağına sahip oldular. Kredilendirme için mevcut toplam kredi tesislerinde şirket tarafından 300 milyon doların üzerinde güvence sağlanmıştır.

Cred’in kurucularından Dan Schatt şunları söyledi:

“XRP sahiplerine ETH ve BTC sahipleri olarak aynı düşük oranları ve uygun likidite hizmetlerini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Cred platformunu kullanıcılarının yararına entegre eden birçok ortağımıza destek vermeye devam etmek için sabırsızlanıyoruz. ”

XRP hodlers, Cred platformu üzerinden esnek ve döner Kripto Hatları Kredisine (C-LOC) erişebilir. Cred’in resmi web sitesindeki “Erken Erişimi Al” ı tıkladığınızda , dünyanın her yerinden XRP jetonu sahipleri artık tek haneli faiz oranları kadar düşük kredi alabilirler.

Arrington XRP Capital’in kurucusu ve ünlü Ripple yatırımcısı olan Mike Arrington, bu girişimden heyecan duyuyor. O yorumladı:

“Kredili bir borçlu olarak, Cred’in gereksinimlerime ne kadar duyarlı olduğunu takdir ediyorum. Geleneksel finansal hizmetler ekosistemi ve kripto topluluğu arasında güvenilir bir köprü olarak hareket etme yetenekleriyle beni etkilemeye devam ediyorlar… XRP’yi bir varlık sınıfı olarak kabul etmeleri önemli. ”

Cred’in Yeni Ortakları
Cred, herhangi bir zamanda ve her zaman Ethereum blockchain’e dayalı olarak krediye açık erişimi kolaylaştıran merkezi olmayan bir kredi verme ekosistemidir. Eski PayPal finansal teknoloji gazileri tarafından kurulan Cred, herkesin düşük maliyetli kredi ürünlerinden yararlanmasına izin vermek için blockchain’in gücünü kullanmasını hedefliyor. Cred, farklı bir girişimci liderler takımı, makine öğrenimi ve blockchain teknolojisinin gücünü bir araya getiriyor. Şirketin San Francisco, Şanghay, Singapur, Sidney ve Münih’te ofisleri bulunmaktadır.

Bu yılın Ekim ayında, Ö açıkladı desteklemek, 184 ülkede 4.0 milyar $ değerinde işlem gerçekleştirdi büyük bir küresel dijital para platformu ile dönüm noktası ortaklığı. İşbirliği neticesinde, iki son teknoloji ürünü blockchain temelli tüketici finansmanı ürünleri piyasaya sürülecek: Ödünç Alın ve Ödünç Alın.

Her iki ürün de müşterilerin sabit borsa varlıklarından faiz elde etmelerine ve sahip oldukları kripto paralara karşı borç almaları için yardım etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, kullanıcılar, Cred’in LBA’sını kripto, nakit ve banka / kredi kartı ile satın alabilecek, ayrıca jetonla desteklenmiş krediler alabilecekler.

Cred aynı zamanda Evrensel Protokol İttifakı için kazanç ve borçlanma ürünlerini güçlendirecek.

Daha önce, Cred , kripto destekli kredilendirme tesislerinde 200.000.000 USD dolar sağladı .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here