Ripple son 24 saat içinde daha yüksek akar ve kripto kalabalığının geri kalanından sıyrılır. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen gelişmelerden biri, CoinField’ın XRP’yi 22 diğer varlığa karşı bir temel para birimi olarak kullanma kararı olmuştur . Kanada kripto değişimi çekiş kazanıyor. XRP / USD için hangi seviyelere dikkat etmeliyiz?

Teknik Confluence Gösterge baş üzerinde, ilk önemli hedefi $ olduğunu göstermektedir 0,5819 Pivot Point bir aylık Direnci 1 olan.

XRP / USD için bir sonraki baştaki hedef , geçen ayın en düşük seviyesi olan 0.6102 $ ‘ dır . Her iki seviye de o kadar güçlü değil.

Aşağıya bakıldığında, ilk destek, bir Pivot Point’in bir günlük Direniş 2 ve bir önceki 4h yüksekliğinin yakınsama noktası olan 0,5309 dolardır . Daha önemli destek $ olan 0,5195 hangi nerede Fibonacci% 61.8 bir aylık ve Basit Hareketli Ortalama 50-15m.

Hatta daha güçlü destek $ olan 0,5082 dün en yüksek PP bir haftalık R3 ve SMA 5-4h bakın nerede.

Ripple için kumdaki çizgi 0.4855 $ ‘ dır, burada en güçlü seviyeleri görürüz: SMA 10-4h, BB bir-gün-Üst ve bir haftalık bir direnç 2

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here