• MoneyGram, EbixCash ile ortaklık yoluyla Hindistan pazarına ayak basmaktadır.
  • Ripple’ın geri çekilmesinin 0.22 $ ‘dan destek bulması bekleniyor, ancak yukarı doğru hareket 0.23 $’ ın altında sınırlı.

Ripple Perşembe günü artan direnç ve satış baskısı ile karşı karşıya . Asya seansı,% 3.58 melodideki kayıplarla karakterize edilmiştir. XRP kısa süre önce 0.2444 $ ‘dan yeni 2020’lere yükseldi. Ancak, yakın görünen acil bir düzeltme devam etmektedir.

Ripple’in Kilit Ortağı MoneyGram Hindistan’a Açılıyor

Küresel ödeme sağlayıcısı ve Ripple’ın kilit ortağı MoneyGram, Hint pazarını kanatlarına getiriyor. Genişletme, EbixCash ağı ile ortaklık anlaşması ile mümkün oldu. EbixCash, Ebix, Inc’in tam bağlı ortaklığıdır. Yan kuruluşa MoneyGram’ı Hindistan pazarına tanıtmak için yetki verilmiştir. MoneyGram’ın Baş Gelir Memuruna göre:

Hindistan dünyanın en büyük havale alıcısı olmaya devam ediyor ve ülkedeki konumların yaklaşık% 80’ine sahip lider bir marka olan EbixCash ile ortaklığımız sayesinde bu kritik pazara daha iyi hizmet vermekten heyecan duyuyoruz.

Ripple teknik analizi

İsteğe Bağlı Likidite kullanımı arttıkça, MoneyGram’ın hamlesinin yakın gelecekte XRP için olumlu olması muhtemeldir. Ancak şimdilik XRP 0,252 $ ‘dan işlem görüyor ve 0,22 $’ lık kısa vadeli desteğe doğru çekiliyor.

Son dönemdeki yüksek seviyedeki düzeltme, vermeden önce birkaç kez test edilen 0.23 $ ‘a hemen direnç gösterdi. Bu nedenle, yükseliş düzeltmesinin daha zorlu bir engelle karşılaşması bekleniyor. 0.2444 $ ‘ın üzerindeki kazançlar da zorlu bir görev olacaktır.

Olumsuz tarafı, Avrupa oturumu boyunca 0.22 $ ‘lık destek alabilir. Ancak, aşağı doğru eğimli RSI satış faaliyetinin arttığını gösteriyor. Şu anda 0.2150 $ olan 50 SMA, 0.2060 $ ‘dan 100 SMA’ya ek olarak destek sunacak.

XRP / USD 4 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here