Hafta başından bu yana, fiyatı Ripple 8.29% $ 0,37237 dan FXOpen üzerinde $ 0,34160 mevcut seviyelerine azaltarak düştü.

XRP / USD grafik - 6 Aralık - FXOpen

Saatlik grafik , fiyatın hala inen bir kanalda olduğunu gösteriyor. XRP / ABD çifti mevcut aralıktan taban destek kalın siyah çizgi, aşağıdaki daldırma, ama fiyat daha seviyesinden taşındı.

Fiyatın önceki düşük seviyelerde olduğunu da görebiliriz. Son kez bir destek seviyesi ve fiyatı bundan 0.4 $ ‘a yükseldi. Böylece, bu seviye bu sefer de bir destek olarak hizmet edebilir, ancak inen kanalın baskısı çok güçlü olabilir ve buradan düz bir düşüş yaşayabiliriz.

RSI, aşağı yönlü bir üçgen patern göstermekte olup, bu düşüş eğilimli bir işarettir, ancak MACD hızlı bir yükselişe geçerken yukarı yönlü ve yukarı yönlü bir rotada ilerlerken MACD yükseliyor.

Çoğunlukla, Ripple’in fiyatı, daha yüksek bir zaman diliminde bir fitil olarak bitebilecek olan bir başka düşük seviyeye doğru gidiyor. Satın almayı ve yeni alıcıları “daha ​​iyi bir fiyat” ile çekmeyi başarabilecek hızlı ancak büyük bir düşüş bekleyebiliriz.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here