• Ripple fiyat geri kazanımı konsolidasyondaki itişin ortasında 0.2850 $ ‘ın altında duruyor.
  • XRP’nin hemen olumsuz tarafı, 0.27 $ büyük destek üzerinde 50 SMA tarafından korunmaktadır.

Ripple, haftasonu konsolidasyonunu Pazartesi günü daha yüksek seviyelere itiyor. Bu, Cuma günkü 0.27 dolarlık desteğe dokunan yerçekimi hareketini takip ediyor. Hafta sonu oturumu sırasında sığ bir toparlanma gerçekleşti, ancak yanlara doğru konsolide edici bir hareket egemen oldu. Üstelik, tersi 0,2850 dolar ile sınırlandı.

Sonuç olarak, bir saatlik grafikte 50 Basit Hareketli Ortalama desteği ile 100 SMA arasında fiyat belirleyici oluyor . Ayrıca kuzeydeki hareketi sınırlamak eğilim çizgisi direncidir .

Göreceli Güç Endeksi, Cuma günü yaşanan aşırı satım koşullarından toparlandı. Bununla birlikte, 70’in üzerindeki seviyelerle temasa geçemedi. Hakim eğilim, çoğunlukla yukarı doğru bir eğilim ile yana doğru. Piyasada kararsızlığı vurgulayan aynı yan eğilim, Hareketli Ortalama Yakınsama Farklılığı ile de gözlenmektedir.

XRP / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here