• Ripple boğalar 0.23 $ destek sağlam tutmak için mücadele ediyor.
  • Yükselen üçgen desen desteği, 0.23 $ ‘ın altındaki riskli bir düzeltmeyi engellemek için korunmalıdır.

Ripple, 0.21 ile 0.2336 $ arasında sınırlanmıştır. Kasım ayındaki düşük seviyeden gelen toparlanma 0.22 $ civarında, 0.24 $ ‘ın altında buhar kaybetti. Diğer taraftan, 0,21 ABD doları müthiş bir destek alanı oluşturuyor.

Haftasonu oturumu nispeten yükselişe geçti ancak mesafe direncini kırma girişimi başarısız oldu. XRP / USD, boğalar dengeye göre sıralanırken 0,23 $ ‘a geriledi. Hemen olumsuz, kısa vadeli artan trend çizgisi tarafından korunmaktadır. 4 saatlik grafikteki 50 SMA ve sırasıyla 0.2232 $ ve 0.2246 $ ‘daki 100 SMA destek sağlamak için sıraya girmiştir.

RSI aşağıya doğru eğimli hareketi gelen satış faaliyetini gösterir. Ayrıca, yükselen üçgen desteğinin gerçekleşmemesi durumunda, XRP önemli desteğin altında 0,21 $ seviyesinden spiral yapabilir. Ayrıca, 100 SMA’nın altındaki 50 SMA ile, mevcut ve gelecek seanslarda satış etkisi göz ardı edilemez.

XRP / USD 4 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here