• XRP’nin toparlanmaya devam etmesi için 0,50 $ ‘ı temizlemesi gerekiyor.
  • Kritik destek 0.4470 $ ‘a yaklaşırken görülüyor.

Piyasa değerine göre en büyük üçüncü madeni para olan Ripple’in XRP’si, Pazartesi günü geçici bir gerilemenin ardından baş aşağı hareketine devam etti. XRP / USD, Kasım 2018’den bu yana ilk kez hafta sonunda 0.50 doların üzerine çıktı. ancak, büyümenin şu ana kadar sürdürülemez olduğu ortaya çıktı. XRP / USD yazı yazarken, son 24 saatte% 2 artışla 0.4700 $ ‘da el değiştiriyor.

Ripple’ın piyasa değeri 19.9 milyar dolara yükselirken, işlem hacmi çoğunlukla uzun vadeli rakamlara paralel olarak 1.4 milyar dolara kaydedildi.

XRP’nin teknik resmi

XRP / USD Pazartesi günü 0.4460 $ ‘a geriledi; Bununla birlikte, fiyat, küresel kripto para birimi piyasası ile ilgili olumlu düşüncelerin ortasında toparlanma kaydetti . 0.47 $ üzerindeki sürdürülebilir bir hareket, boğaların tekrar nefes aldığını ve şimdi başka bir saldırıya hazır olduğunu gösteriyor.

Bir sonraki ters bariyer 0,4900 $ (23 Haziran yüksek) tarafından yaratıldı. Temizlendikten sonra, 0,50 dolar odaklanacaktır. Gün içi RSI’nın (Göreceli Güç Endeksi) yukarı doğru döndüğü göz önüne alındığında, başka bir boğanın ayağı bu aşamada görünüyor.

Dezavantajı, SMA50 (Basit Hareketli Ortalama) tarafından 1 saatlik yaratılan 0.4620 $ engelinin altında sürdürülebilir bir hamle, fiyatı 0.4470 $ olan bir sonraki düşüş hedefine çekecektir. Bu engel, 1 saatlik SMA200 ve 4 saatlik SMA50’nin bir araya gelmesiyle güçlenir.

XRP / USD, 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here