XRP / USD seansı, seanstan sonra cıvıltı boğalarının ardından Salı günü zirveye yükseldi.
60 dakikalık görünümde görüldüğü gibi, fiyat hareketleri, yakın vadede yükselen trend çizgisinden ayrılır.

Ripple’in XRP’si, Salı günkü seansın çoğunun büyük bir kısmının tıknaz bir boğa tadını çıkarmıştı. Gün içinde XRP / USD , başlangıçta çift haneli kazanımları% 13’e kadar çıkardı.

Boğalar, yenilenmiş hayat onlara geri atıldığı için yeniden dirildi. Hafta sonundan itibaren yeni bir alım baskısı dalgası görüldü. XRP / USD, agresif yükselmeye başlamadan önce, 0.4500 $ ‘ın altındaydı.

XRP / USD, yakın vadede destekleyici bir yükseliş trend çizgisini ihlal etti, bu 60 dakikalık grafik görünümü ile görülebilir . Koparma, desteğin ayılar için yol verdiği 0.5378 dolar civarındaydı. Bu küçük zaman diliminde görülen kısa ve keskin kazanımlar göz önüne alındığında, bazı kar alma gibi görünüyor. Destek hemen 60 dakika içinde 0,5245 $ ‘da görülür. Daha fazla güneye baktığımızda, ayılar düşük basmaya devam ederse, gözler psikolojik $ 0,5000 değerinde olacaktı.

XRP / USD 60 dakikalık grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here