XRP / USD günlük bazda% 3,3 artmıştır.
Ripple, CIMB ile yeni bir ortaklık anlaşması imzaladı.

XRP / USD , Perşembe günü bu saatten bu yana% 3.3 daha yüksek olan 0,4761 $ ‘dan el değiştiriyor. Ripple’ın madalyonu şimdi 19B’nin üzerindeki piyasa değeriyle ikinci büyük paradır.

Şirket son zamanlarda ortaklık ağını genişletiyor. ASEAN’ın beşinci büyük bankası CIMB, Ripple’in web sitesinde yayınlanan basın açıklamasına göre, bölge ülkeleri arasında daha hızlı bir cr0ss sınır ödeme transfer sistemi oluşturmak için RippleNet’e katıldı. Anlaşma, CIMB’in diğer Ripple müşterilerinin ağına katılmasına ve küresel ödeme transferleri ağını genişletmesine olanak tanıyacak.

“Biz RippleNet’in bir parçası olmaktan ve birbirlerinin güçlü ve yeteneklerinden yararlanarak Ripple ile verimli bir ortaklık için sabırsızlanıyoruz. Tengku Dato ‘Sri Zafrul Aziz, CEO’su: Bu yenilikçi blockchain çözümü, uluslararası sınır ötesi işçi dövizlerinde devrim yaratacak ve CIMB’in ASEAN genelinde müşterilerimize hızlı ve düşük maliyetli çözümler sunarak dijital bankacılık önerisini geliştirmeye yönelik devam eden çabalarının bir kanıtı olacak ”dedi. , CIMB Grubu.

Ripple’ın teknik resmi

Kısa vadeli bakış açısından XRP / USD, SMA100 (1-saat) ile 0.4949 $ seviyesinde kapandı. Temizlendikten sonra, iyileşme psikolojik $ 0,50’ye kadar uzatılabilir.

Aşağı yönde, destek $ 0.4727 (SMA50, 1 saat) ve) .4700 ile yatıyor.

XRP / USD, 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here