XRP / USD son düşük seviyelere doğru gerilemeye devam edebilir.
Daha geniş pazar büyümesi durumunda iyileşme mümkündür.
Şu anda, XRP / USD bir düşüş eğilimi ile 0.3050 $ seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değeri 12.4 dolar olan ikinci en büyük sikke, günlük bazda ve Perşembe gününün başlangıcından beri değişmeden kalır. Büyüme uçuculuğundaki gün içi aralıklardaki güçlü düşüş momentumu, XRP’nin son zamanlarda düşük olanları daha erken bir zamanda yeniden test edebileceği anlamına gelmektedir.

XRP / USD 4 Nisan’da 3.2983 $ ‘a yükseldi ve o zamandan bu yana regülatör belirsizliği, Ripples Lab aleyhindeki davalar ve kripto-para piyasasında genel düşüş eğilimi nedeniyle% 90’ını kaybetti .

Ripple’ın teknik resmi

4 saatlik grafikte XRP / USD aşağı yönlü kanalda alt sınırda 0.2900 $ ‘dan hareket ediyor. Bu bölgelerden toparlanma şu anda 0.3100 $ seviyesinde bulunan ve SMA50 (4-saat) ile güçlendirilen kısa vadeli eğimli trend çizgisine doğru bir yukarı yönlü harekete neden olacaktır. XRP, Çarşamba günü bu eğimli direncin üzerinde kırılma girişiminde bulunmadı.

Göreceli Güç Endeksi’nin 4 saatlik grafikte tersine dönmeye başladığı göz önüne alındığında, XRP / USD başka bir denemede 0.3100 $ ‘a sahip olabilir. Sürdürülebilir bir hamle, bir sonraki direnç olan 0.3400 $ (SMA100, 4-saat) ve 0.3525 $ (% 23.6 Fibo geri ödeme seviyesi) seviyesini ortaya çıkaracaktır.
Aşağı yönde, 0.2900 $ ‘ın altındaki güçlü bir hareket, fiyatları 0.2500 $’ a ve potansiyel olarak 0.2290 $ ‘a gönderecek.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here