• XRP / USD, kritik 0.2800 $ ‘ın üzerinde değer kazandı.
  • Kripto para 0.2630 doların üzerinde kaldığı sürece güçlü görünüyor.

Ripple’ın XRP, haftanın başında görülen güçlü büyümenin ardından 0.2800 $ ‘a yükseldi. dijital para son zamanlardaki gerilemeye devam ederken, orta vadedeki yükseliş eğilimini koruyor. Yazma sırasında, XRP / USD günlük bazda yaklaşık% 1,5 oranında artışla 0.2840 $ seviyesinde el değiştiriyor.

XRP, mevcut piyasa değeri 11,9 milyar dolar ve ortalama günlük işlem hacmi 1,38 milyar dolar olan üçüncü en büyük dijital varlıktır.

XRP haftanın en iyi performans gösteren ilk 10 altcoinden biri olmasına rağmen, uzun vadede hala ana rakiplerinin gerisinde kalıyor. Madeni para, yılın başından bu yana hala% 20’nin altında. Karşılaştırma uğruna: Ethereum (ETH)% 38 kazandı, Litecoin aynı zaman diliminde% 90 bahar büyüdü 

XRP / USD, uzun vadeli teknik tablo

Salı günü, XRP / USD en yüksek seviye olan 0.2858 $ ‘ı vurdu ve uzun vadeli eğim trend çizgisini 26 Haziran’dan itibaren test etti. 0,2750 ABD doları seviyesindeki kısa ömürlü bir düzeltmenin ardından, para tersine döndü. Teknik olarak bakıldığında, XRP / USD 26 Eylül’ün en düşük seviyesindeki (şu an 0.2550 $ seviyesinde) yükseliş eğiliminin yarattığı alt sınırla büyük bir kama içerisinde hareket ediyor. Uzun vadeli bir perspektiften, fiyat, günlük SMA50 (Basit Hareketli Ortalama) tarafından yaratılan 0,2630 ABD Doları engelini ve önceki konsolidasyon kanalının üst sınırını aşarsa, bu destek alanını yeniden test edebilir.

Artan yönde, söz konusu eğilim çizgisinin üzerinde (şu anda 0.2835 dolar seviyesinde) sürdürülebilir olanı 0.2930 dolar yolunda açılacak. Bu direnç, SMA100 ve bir günlük grafikte Bollinger Bandının üst çizgisi tarafından yaratılır . 

XRP / USD, günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here