Finder.com Ripple Ekim tahmini 2018’in sonunda% 8’lik bir düşüşe işaret ediyor.
Dalgalı boğalar, her geçen gün fiyatlarındaki saplarını kaybediyor.
Ripple haftasonu desteğini geçen hafta sonu 0.50 dolardan buldu. Finder.com uzman panelistleri tarafından tahmin edildiği gibi, Ripple sönmeye başladı. Orada Ekim ayı analistleri raporu, Ripple’in (XRP) 2018 yılı sonuna kadar% 8 düşeceğini belirtti. Mevcut düşüşler , varlık fırçasının omuzlarını 0,7 dolar ile gören dalgalanma fiyatlarındaki dalgalanma sonrasında geldi .

Boğalar, her geçen gün fiyatlarındaki tutuşlarını kaybediyor. Üstelik haftasonu düşüşleri 0,475 dolardan az bir miktar önce 0,467 dolardan yeni bir destek elde etti. 0.465 $ ‘lık bir destek,% 0,51 ve 0,467 $’ lık bir artışla% 23,6 Fib geri alım seviyesinin üzerine çıkmış bir sıçrama ile sonuçlandı. Fiyat, 0,50 dolara kadar düzeltmek için momentumdan yoksundu. Bu, satıcıların girmesine izin verdi ve XRP, Pazartesi günü kazançlarını düzeltmeye başladı.

Yazarken, XRP / USD, 0.48 $ ‘dan destekle boğa bayrak paterni oluşturdu. Bir üst aramanın 0.50 $ ‘ın üzerinde zum yapması bekleniyor. Bu arada, Ripple, 100SMA destek sunarken, 50SMA’nın büyümeyi engellediği hareketli ortalama destek ve direnç içinde ticaret yapıyor. Mevcut eğilim, RSI’nın aşırı satım bölgesine ilerlemesiyle birlikte düşüyor.

Çizelgeye bakıldığında kısa vadede bir kopma yaşanacak, ancak bir sonraki destek hedefine doğru 0,465 $ seviyesinde bir bozulmayı önlemek için kısa vadede 0.48 $ ‘lık destek sağlanmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here