• XRP / USD haftanın başından bu yana değer kaybetti.
  • Düşüş baskısını azaltmak için 0,40 $ ‘ın üzerinde bir harekete ihtiyaç var.

Ripple’ın XRP’si Pazartesi günkü düşüşü uzatarak bir miktar değer kaybetti. Madeni para düşük yazılırken 0.403 $ ‘dan işlem yapmak için 0.40 $’ ın altına düştü. XRP / USD, Pazartesi günündeki değerinin% 2’sini kaybetti ve Asya oturumu başlangıcına kıyasla yaklaşık% 1.5’i kaybetti. Mevcut piyasa değeri 16,6 milyar dolar olan üçüncü en büyük madeni para, kısa vadeli boğalar için hastalıklı 0,40 dolarlık kulpların altında sürdürülebilir bir hareket olarak Güney’e yöneldi.

Ripple’ın teknik resmi

XRP / USD bir önceki hafta yalnızca Salı günleri 0.39 $ ‘a çekilmek için 0.4715 $’ a ulaştı. Fiyat kritik desteği Pazartesi günü 0.38 $ (haftada 50 SMA) test etti; Ancak, bu bariyerin etrafındaki keskin bir alım ilgisi, satışların durmasına yardımcı oldu ve ters bir düzeltme başlattı. Bu alan temizlendikten sonra, olumsuzun 0.3470 $ bariyer (DMA200) göstererek, çekiş kazanması olasıdır. Bunu 0.3350 $ (DMA50) ve psikolojik 0.30 $ takip ediyor.

Artan yönde, ilk düşüş eğilimini azaltmak ve kısa vadeli resmi iyileştirmek için% 38,2 Fibo geri çekilmesiyle güçlenen 0,40 dolar üzerinde güçlü bir iyileşme görmemiz gerekecek. Bir sonraki direnç , Pazar gününün en yüksek ve% 23.6 Fibo’nun geri çekilmesiyle yaklaşılan 0.4180 Dolar (Pazartesi gününün en yüksek seviyesi) ve 0.43 Doların olması.

XRP / USD, günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here