• Ripple boğaları% 38.2 Fibonacci seviyesinin üzerinde bir aradan sonra yukarı doğru momentuma sıkıca yapışır.
  • Bitcoin, dikizde 10.500 dolar gönderdikten sonra 12.000 dolara giden yolu temizliyor.

Ripple, Temmuz ayının son haftasında işlem sırasında şaşırtıcı bir hamle yaptı. Sert direnç bölgesinin üzerine 0,23 dolardan yükselmeye ek olarak, dördüncü en büyük kripto para birimi 0,30 dolara doğru zorlu bir yükselişe sahip olduğunu kanıtladı. Bu, başka bir kilit direnç engelinin üzerinde 0,25 dolarlık bir kırılmayı izliyor.

Cumartesi günü işlem gören Ripple, Ağustos ayının 0.2693 dolara yükselerek Ağustos ayında yeşile başladığını gördü. Miting, Bitcoin (BTC) artışının bu haftaki engelleri 11.200 $ ve 11.400 $ ‘ın üzerinde artmasıyla az çok idi. BTC / USD 11.500 $ ‘ın üzerine yükseldi ve hatta bir sonraki engelden 11.600 $’ da deldi. Bitcoin, artan bir yükseliş momentumunun ortasında yazılırken 10.634 $ değerinde.

Ripple teknik analizi

Ripple fiyat hareketi, azalan trend çizgisi direncinin (Mayıs’tan bu yana) üzerine çıktığı için yükseliş gösterdi. Hareket aynı zamanda 50 günlük SMA ve daha uzun vadeli 100 günlük SMA’nın kırılmasıyla da çakıştı. Satıcı kazancı% 38.2 Fibonacci seviyesindeki dirençte arka görüşte itildikten sonra büyük kazançlar ortaya çıktı . O zamandan beri, fiyat esas olarak boğaların elinde kaldı.

Şu anda, aşırı alım bölgesinde RSI keskin yükselişi, bu hafta sonu 0.30 $ ‘a kadar fiyat hareketinin gerçekleşeceğini gösteriyor. Aynı boğa senaryosu, gösterge pozitif bölgede daha yüksek hareket etse bile MACD’nin üzerindeki sapma ile vurgulanmaktadır. XRP / USD 0,2665 dolardan işlem görüyor ancak alıcılar 0,25 dolara yükseleceği için 0,28 dolara direnç gösteriyor.

XRP / USD günlük grafik

XRP / USD fiyat grafiği

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here