• XRP fiyatı, psikolojik olarak önemli olan 2 $ ‘da duruyor.  
  • Coinshares, XRP borsasında işlem gören ürünü piyasaya sürdü.
  • Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Ripple kaybetme temelinde savaş .

XRP, son beş haftada, düşükten yükseğe doğru% 360’ın üzerinde yükseldi ve% 200’lük mevcut kazançla, başlangıcından bu yana ikinci en iyi ay ile kapanış hızındadır ve% 700’ün üzerinde bir artış göstermiştir. bu yılki en düşük fiyat seviyesi. Ripple karşısında fiyat hareketini ve SEC davasının altında yatan kötüleşmeyi izleyen tüm coşku ile grafikleri gözden kaçırmak kolaydır. Yine de, en azından kısa vadeli bir konsolidasyonu savunuyorlar.

Birden fazla büyük madeni para transferiyle desteklenen XRP fiyatı

Dijital bir yatırım şirketi olan Coinshares, dün XRP’nin performansını takiben borsada işlem gören bir ürün (ETP) piyasaya süreceğini duyurdu. Yeni ürün, hükümet tarafından düzenlenen SIX İsviçre Borsasında listelenecek ve her birim başlangıçta 40 jeton değerinde olacağından fiziksel olarak desteklenecek. ETP,% 1,50’lik bir toplam gider oranına sahip olacak ve temel para birimi USD olacaktır.

SEC ile devam eden yasal savaşı dikkate alan Coinshares tarafından yapılan yükseliş ifadesidir. Bu bir kez daha Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri dışındaki şirketler ve yatırımcılar arasında yankı uyandırdığını gösteriyor. CoinShares ETP başkanı Townsend Lansing, “Profesyonel kalibreli bir ürünün uygulanabilir olduğunu belirlediğimizde ve ürün ticareti için likit bir pazar oluşturmak için talep çıkışları göründüğünde, ürünü meyve veriyoruz. “

Bugünün en yüksek seviyesinde, Ripple’ın günlük grafiği , Göreceli Güç Endeksinin (RSI) fiyatı onaylamadığını ve hafif bir düşüş momentum farklılaşması yarattığını gösteriyor. Haftalık bazda, RSI Kasım 2020’nin yüksek seviyelerinde kaydedilen okumaya yakın.

Bugünkü zayıflık bir konsolidasyona veya hatta bir düzeltmeye dönüşürse, 1 Nisan’da 1,42 $ ‘dan başlayan rallinin% 38,2’lik düzelmesi ile ağır bir destek almalıdır. Bu seviyenin altındaki zayıflık, yükseliş görünümünü bozacak ve 2 $ ‘lık başarılı bir şekilde Mayıs ayına veya sonrasına girmeyi geciktirecektir.

XRP / USD 12 saatlik grafik

XRP / USD 12 saatlik grafik

Belirtildiği gibi, 2 $ 1 $ gibi bir engel olacak, ancak 2.08 $ ‘dan yakın civarda% 61.8 geri çekilme ile daha zorlu olabilir. Bir sonraki yukarı yönlü hedef , 2.62 $ ‘dan% 78.6 düzelme.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here