Dün alıcıların pariteyi yeniden kurma çabaları 0,250 $ direnç seviyesinde sona erdi. Satıcılar, XRP fiyatını zahmetsizce 2H EMA55 alanına geri itti.

TradingView tarafından XRP / USD grafiği

Görünüşe göre bugün parite ortalama fiyatlar seviyesinde tutunamayacak ve geri çekilme 0.230 $ desteğinin altında devam edecek. Haftalık minimum tutar, 0,220 ABD Doları seviyesine kadar yenilenebilir.

TradingView tarafından XRP / USD grafiği

4H zaman diliminde XRP, düşüş devam etmeden önce kısa vadeli bir geri dönüş oluşturuyor. Alım satım hacmi hafifçe artıyor ve bu da boğaların en yakın direnç seviyesini yeniden test etme potansiyelini doğruluyor.

Dahası, fiyatı mevcut fiyatlardan aşağı çekmeye devam edecek bir likidite yok. Bu nedenle, tüccarlar 0,2488 $ işaretinin yanlış bir şekilde kırılmasını bekleyebilir.

TradingView tarafından XRP / USD grafiği

Durum günlük grafikte benzer. XRP’nin fiyatı, artan işlem hacmi ile desteklenen 0,23 $ ‘lık kritik desteğe geri döndü. Dahası, MACD göstergesi yükseliş bölgesine girmek üzere. Büyüme devam ederse, kripto para alım satımını 0.2596 $ civarında görme şansı çok yüksek.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here