XRP, piyasadaki ılımlı bir düzeltmeye rağmen olumlu bölgelerde kalarak son haftalardaki olumlu performansını göstermeye devam ediyor. Alandaki kripto para birimlerinin çoğu son 24 saat içinde% 2 ile% 10 arasında düzeltme kaydediyor. Bu arada, XRP ilk 25 sanal para arasında en büyük büyümeyi kaydediyor. 

XRP Gücünü Gösterir

Tüm kripto para piyasası geçen hafta yükseliş modunda. Altcoins ve Bitcoin (BTC) birkaç ay içinde görülmeyen büyük kazançlar kaydedebildi. Aynı zamanda, Bitcoin ve Ethereum (ETH) gibi diğer paralar önemli direnç seviyelerine yaklaşıyor. 

Bu arada, XRP son haftalarda büyük kazanımlar kaydeden diğer dijital varlıkları yakalamayı başardı. Temmuz başından bu yana, XRP% 78.63’lük bir büyüme kaydetti ve ilk 10 kripto para birimi arasında en büyük büyümelerden birini gösterdi. Son yıllarda, Ripple topluluk tarafından XRP üzerindeki satış baskısını artırarak ve devalüe ederek büyük miktarlarda XRP sattığı için saldırıya uğradı. 

Bununla birlikte, XRP’nin şu anda tüm pazarı etkileyen ancak bu sanal para birimini etkilemeyen bir düzeltmeye çok iyi direndiği görülüyor . Bu makaleyi yazarken, XRP,% 3,7’nin üzerinde büyüyen ETH hariç, büyük kayıplar kaydeden çoğu altcoine kıyasla% 6,39 büyüyor. 

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7

Bitcoin de son haftalarda boğa eğiliminde. En büyük kripto para birimi, bazı borsalarda son saatlerde 10.000 dolardan 12.000 doların üzerine çıktı ve 10.000 dolardan sonra büyümeye devam etmek için yeterli güce sahip olduğunu gösterdi. Kripto pazarının tamamı, alanın geleceği ve önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine nasıl ulaşabileceği konusunda çok heyecanlı. 

XRP, 12.66 milyar dolarlık bir piyasa değerlemesi ve daha önceki direnç seviyelerini aşmaya ve daha yüksek ilerlemeye devam ederse kripto pazarıyla birlikte hareket etmeye yetecek güce sahip olan pazarın da ön sıralarında yer alıyor. 

Ripple, dünyadaki finans şirketlerine yeni ve daha iyi hizmetler sunmak için çalışmaya devam ediyor. Bu firmalar bazı döviz koridorlarında likiditelerini artırmak için XRP dijital varlığını kullanmaya karar verirlerse, XRP’nin daha yüksek bir talebe ve fiyat artışına sahip olması mümkün olabilir. 

Son olarak, dünyanın en erişilebilir sanal para birimleri olduklarını düşünerek Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin’in (LTC) pazarda lider olmasını bekleyebiliriz . 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here