Önde gelen kripto para birimi borsası Binance , Binance USD [BUSD] olan altı alım satım çiftinin alım satımını 21 Ekim’de saat 8: 00’de (UTC) baz çifti olarak başlatacağını açıkladı .

Exchange’in USD cinsinden stablecoin üst paralar ile eşleştirilmiş edildi yani XRP , Ethereum , Bitcoin Nakit, Litecoin , Bağlantı ve Ethereum Klasik. Resmi blog yazısı şöyle :

“Binance, 2019/10/21 08:00 (UTC) ‘de XRP / BUSD, ETH / BUSD, BCHABC / BUSD, LTC / BUSD, LINK / BUSD ve ETC / BUSD işlem çiftleri için alım satıma açılacak” dedi.

BUSD, Binance ile Paxos Trust Company arasında ortaklaşa kuruldu ve New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı [NYDFS] tarafından onaylandı ve düzenlendi. FDIC sigortalı ABD bankalarında tutulan ABD doları ile tam olarak desteklenen BUSD , geçen hafta Binance DEX platformunda Binance’in yerel belirteçleri BNB’ye karşı işlem görmeye başladı .

Kripto para değişimi klübe ve son biriydi yayıyoruz kendi stablecoin. Stratejisi, stabilcoinine daha fazla likidite eklemek olmuştur ve buna paralel olarak, Binance , Binance DEX platformunda takas edilebilen BUSD ve XRP’ye destek ekleyerek birlikte çalışabilir belirteçler listesine iki yeni ilaveler daha duyurdu . Resmi bloga göre, platform, XRP ve BUSD’nin BEP2 sürümlerinin yayınlandığını, kullanıcıların tokenleri serbestçe yatırmalarını ve geri almalarını sağladığını duyurdu. ABD dolarına sabitlenmiş hem birlikte çalışabilir belirteçler, ERC-20 ve BEP2 belirteçleri olarak mevcuttu.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here