Ripple küllerden toprağı kazanıyor; Gözler 0.50 $ ‘da yapıştırılmış.
Alıcılar bir geri dönüş için hazır hale geldikçe aralık direnci desteklendi.

Ripple , yıl boyunca düşüş eğiliminde çok tahmin edilemez oldu. Eylül ayının sonuna doğru, Ripple, kripto para birimi manzarasını ve ufuk çizgisini aydınlatan en parlak havai fişekleri, 0,25 dolar değerindeki en yüksek seviyeden 0,25 dolar seviyesindeki inanılmaz kazançlarla aydınlattı. Bu artış temel olarak, Ripple’in xRapid ödemeleri çözüm sisteminin lansmanı ile desteklenirken, Ripple, Ekim ayına kadar birçok olumlu haberi göz ardı ederek kazanımlarını düzeltmeye devam etti .

Ekim ayında yapılan ticaret,% 22 oranındaki Ripple rekoru kayıplarını gördü. XRP / USD, 100 SMA (günlük grafik) altındaki düşüşleri incelemeyi reddetti. Boğalar intikam görevinde taktik değiştirmeden önce Ekim ayının ikinci haftasında 0,37 dolarlık bir kayma oldu. Bununla birlikte, aşağı yönlü 0,537 $ (Pazartesi en düşük) olarak korunurken, aşağı yukarı 0.5 $ altına kilitlendi.

Desteğin bir düzeltmesi, yukarı yönlü hareketlerin 0.455 $ seviyesinde sınırlı kaldığı ayı aralığındaki fiyatı geri getirdi. XRP / USD yazılırken 0.50 $ ‘a doğru bir değer kazanıyor ama 0,461 $’ dan değişiyor. 0.50 $ ‘ın üstündeki kırılma, boğaların geri dönüşünü, beklenen yıl sonu rallisine hazırlanırken gösterecek. Bununla birlikte, piyasadaki istikrar nedeniyle fiyat hareketlerini tahmin etmek zorlaşmakta ve varlıkların oynaklığı büyük ölçüde azalmaktadır.

Eski direnç 0.450 $ ‘dan şu an 100 hareketli ortalamaya denk gelen geçerli bir desteğe dönüştü. Diğer bir destek 50 SMA’da ($ 0.45, saatlik grafik) gözlemlenirken, büyük destek haftanın en düşük seviyesi olan 0,4350 seviyesinin biraz altında 0,437 $ seviyesinde yer alıyor.

XRP / USD 1 saatlik grafik

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here