• Ripple’ın XRP’si, 0,23 $ ‘a yaklaşma konusunda güçlü bir destek buldu.
  • Teknik tablo, fiyatın 0,27 dolara çıkabileceği anlamına geliyor.

Ripple’ın XRP’si, 10.66 milyar dolarlık mevcut piyasa değeri ve günlük ortalama 2.28 milyar dolarlık işlem hacmi ile dördüncü en büyük dijital varlıktır. Yazım sırasında XRP / USD, son 24 saatte% 1,3 düşüşle 0,2370 $ seviyesinde el değiştiriyor ve Çarşamba başından bu yana çoğunlukla değişmedi.

XRP boğalarının şansı Ağustos sonunda tükendi. O sırada, para 0,32 doların üzerine çıkamadı ve kuzeye döndü. Token, aylık bazda% 17’nin üzerinde değer kaybetti ve son zamanların en düşük seviyesi olan 0.23 $ ‘a dokundu. Teknik göstergeler , fiyatın dibe ulaştığını gösteriyor, ancak bir toparlanmaya hazır mı? Cevapları bulmak için tablolara daha yakından bakalım.

XRP / USD: Teknik resim

Günlük grafikte XRP / USD, yukarı yönlü SMA100 boyunca hareket ediyor. Fiyat bu teknik engeli üç gün üst üste test ediyor, ancak düşüş ivmesi aşmak için yeterince güçlü değil. Şu anda, günlük SMA100 0,2311 $ seviyesinde bulunuyor ve günlük SMA50 tarafından oluşturulan bir sonraki önemli teknik engele doğru 0,27 $ ‘dan uzun bir toparlanma için bir başlangıç ​​noktası olarak hizmet edebilir. Bir kez yoldan çıktığında, yukarı taraf psikolojik 0,30 $ ‘a odaklanarak çekiş kazanabilir.

XRP / USD günlük grafik

4 saatlik grafiğin teknik resmi, XRP / USD’nin 0.23 $ ‘a yaklaşırken bir dip oluşturmuş olabileceği fikrini destekliyor. Ayrıca fiyat, üçgen model içinde bir konsolidasyon aşamasına girdi. Yazım sırasında XRP, aşağı yönlü trend çizgisinin yarattığı üst sınırını 0.2380 $ ‘da test ediyor. Bu alanın üzerinde sürdürülebilir bir hareket, yükseliş senaryosunu teyit edecek ve 0.2550 $ ‘lık (4 saatlik SMA50) bir sonraki yerel dirence giden yolu açacaktır. Bu gelişme, teknik tabloyu iyileştirecek ve yukarıda belirtilen hedefe doğru 0.27 $ ‘lık genişletilmiş bir iyileşmeye izin verecektir.

XRP / USD 4 saatlik grafik

Öte yandan, 0,23 $ ‘ın üzerinde kalmama iyimser tahmini geçersiz kılacak ve 0,2150 $’ ı (günlük SAM200) odak noktasına getirecektir. Bu alan ayıları yavaşlatabilir ve başka bir kurtarma girişimine izin verebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here