• Lider kripto derecelendirme sağlayıcısı Weiss Ratings, Cardano’nun yüksek düzeyde beyin gücüne sahip tek proje olduğunu söyledi.
  • Kasım 2019’da, derecelendirme firması, Shelley testn et’i teşvik ettikten sonra Cardana’nın kripto adının ADA’nın EOS’dan “açıkça üstün” olduğunu söylemişti .

Önde gelen bir kripto derecelendirme sağlayıcısı olan Weiss Ratings, geçtiğimiz günlerde Cardano’nun yüksek düzeyde zeka sağlayan tek kripto olduğunu söyledi. Sadece birkaç gün önce, Cardano zincir dışı ölçeklenebilirlik çözümü Ouroboros Hydra’yı piyasaya sürdü. Buna ek olarak, Byron’un yeniden başlatılmasının da yakında başlaması bekleniyor. 

Weiss Ratings, Cardano’yu ilk defa övdü. Kasım 2019’da, Cardana’nın kripto para birimi ADA’nın teşvik edilen Shelley test ağını tamamladıktan kısa bir süre sonra EOS’dan “açıkça üstün” olduğunu belirtti.

Daha önceki bir FXStreet raporuna göre, Cardano’nun arkasındaki firma IOHK’dan bir sözcü, Hydra’nın Cardano ağını saniyede milyon işlemle ölçeklendirebileceğini kaydetti. Bu, Cardano’yu Visa gibi mevcut ödeme sistemlerinden daha hızlı hale getirebilir. Derecelendirme şirketi, Cardano’ya sektördeki diğer tüm kripto para birimleri arasında en yüksek teknoloji puanlarından birini verdi.

Weiss Crypto Ratings tweetledi:

Bildiğimiz başka hiçbir kripto, #Cardano ile aynı beyin gücü seviyesine yaklaşmaya yaklaşmıyor. Ve bu, derecelendirdiğimiz tüm kripto paraların en yüksek Teknoloji puanlarından birine yansıyor. # ADA $ ADA #cryptocurrency. – @ WeissCrypto

Cardano ile ilgili neredeyse her şey diğer kripto para birimlerinden çok daha yüksek kalitededir. – @ WeissCrypto

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here