• Vechain fiyatı, 12 saatlik grafikte yükselen bir paralel kanalda işlem görüyor.
  • Kanalın üst sınırının üzerindeki bir kırılma, VET ‘i tüm zamanların en yüksek seviyelerine götürecektir. 
  • VET, son iki aydır güçlü bir günlük yükseliş trendi içinde işlem görüyor.

Vechain , 7 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.121 $ ‘ ı kurdu ve Şubat ortasında başlayan günlük yükseliş trendi içinde işlem görmeye devam etti. VET boğaları, son 48 saatte önemli bir destek seviyesini savundu ve şimdi tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar yeni bir ayak hedefliyorlar.

Vechain fiyatı, temel bariyer aşılırsa önemli yükselişe geçti

12 saatlik grafikte Vechain , yüksek tepeleri bir trend çizgisiyle ve yüksek dipleri bir başkasıyla birleştirerek çizilebilen yükselen bir paralel kanal kurdu. 

veteriner fiyatı

VET / USD 12 saatlik grafik

VET, paralel kanalın orta trend çizgisinin üzerinde kalmayı başardı ve kilit direncin 0.123 $ ‘da kırılmasını hedefliyor. Üst sınırın üzerine çıktıktan sonra, bir sonraki fiyat hedefini 0,14 ABD doları, ardından uzun vadede 0,16 ABD doları olarak öngören yeni bir kanal çizilebilir. Vechain fiyat keşif modunda olduğu için neredeyse hiçbir gerçek direnç yok.

veteriner fiyatı

VET / USD 12 saatlik grafik

Yükseliş görünümünü geçersiz kılmak için, ayıların Vechain’i 0.108 $ ‘da orta trend çizgisinin altına itmesi gerekiyor. Bu bozulma, MEÖ’yi paralel kanalın alt sınırına 0.09 $ ‘a indirecek ve 50-SMA destek seviyesine denk gelecek.

Bu temel destek noktasını kaybetmek, Vechain fiyatını yazım sırasında 0.07 $ ‘da bulunan 100-SMA destek seviyesine düşürme potansiyeli ile kayda değer olacaktır. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here