• VeChain fiyatı, son iki aydır yükselen bir paralel kanalda konsolide ediyor.
  • Modelin düşük trend çizgisi, son% 42’lik kazayı hafifletti.
  • Bu destek seviyesinden sıçrama, kanalın 0.084 $ ‘lık üst trend çizgisine doğru% 75 artış olasılığını gösteriyor.

VeChain fiyatı, kritik bir destek bariyerinden geri döndükten sonra daha yeşil otlaklara doğru ilerliyor.

VeChain fiyatı boğa rallisine devam ediyor

VeChain fiyatı, Aralık 2020’nin sonundan bu yana bir dizi yüksek ve daha yüksek dipler oluşturuyor. Bu pivot noktalarını trend çizgileri kullanarak birleştirerek, VET’in 12 saatlik çizelgesinde yükselen bir paralel kanal tespit edilebilir.

Bu teknik oluşumun düşüş eğilimi vardır ve bu da kırılma noktasına eklenen kanalın yüksekliğine eşit fiyatta aşağı doğru bir kırılmaya neden olur. Ancak, yükseliş momentumundaki ani bir artış, V şeklinde bir toparlanma ile sonuçlandı .

Şimdi, VeChain fiyatı daha yüksek bir seviyeye bakıyor ve bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.061 $ ‘ı geçebilir.

Bu yükseliş tezini destekleyen, sıfır çizgisinin üzerinde yeşil histogramlar şeklinde görülen satın alma baskısında bir artışı gösteren Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) göstergesidir. 2 Mart’ta, 26 on iki saatlik üstel hareketli ortalamanın 12 on iki saatlik üstel hareketli ortalamanın üzerine çıktığı bir yükseliş geçişi sundu ki bu da başka bir olumlu işarettir.

VET / USDT 12 saatlik grafik

VET / USDT 12 saatlik grafik

Yatırımcılar, kanalın 0.084 $ ‘lık üst sınırına doğru potansiyel% 75 boğa rallisinin önemli engellerle birlikte geldiğini belirtmelidir. Özellikle iki seviye, VeChain fiyatındaki yükselişi caydırabilir.

Bu seviyeler, % 78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelen 0.050 $ direnci ve önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 0.061 $ ‘dır .

Bu engellerin reddedilmesi ölümcül olabilir ve geri çekilmeyle sonuçlanabilir. Bununla birlikte, yükselen paralel kanalın 0.040 $ ‘lık düşük trend çizgisinin altına yakın 12 saatlik bir mum çubuğu, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu gibi durumlarda, VeChain fiyatı 0,034 $ ‘dan % 38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesine doğru% 15 geri çekilebilir .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here