Bitcoin Asya’dan toparlandı, 3.800 $ durdu.
Bloomberg İstihbaratından McGlone başka bir satış dalgası öngörüyor.

Bitcoin, yazım sırasında en az 2018 seviyesine yaklaşarak, yazdığı güne kadar 3,800 $ ‘a yükseldi. Bir yukarı yönlü düzeltmeye rağmen, Bitcoin kısa vadeli düşüş trendinde hareket etmeye devam ediyor.

Mevcut fiyatın üzerindeki alan, en son kurtarma girişimini durduran SMA50 (1 saat) dahil olmak üzere teknik direnç seviyeleri ile paketlenmiştir. Bir sonraki engel 3,900- $ 3,920 trafik sıkışıklığı bölgesi ve SMA100, 1 saat, ardından psikolojik $ 4,000 dolar.

Uzun vadeli perspektiften, kripto-madalyon da bir ayı trendinde kapana kısılmış. Piyasadaki bir trendi tanımlamak için kullanılan Yönelimli Hareket Endeksi’ne göre, cari satışlar yılın en orta noktasında kaydedilen çöküşün en güçlü seviyesi oldu. BTC, 9,300 $ ‘dan 6,600 $’ a düştü.

Analist Mike McGlone dahil Bloomberg İstihbarat uzmanları, bu teknik kurulumun kripto para için daha fazla acıya yol açtığına inanıyor . Bitcoin mevcut seviyesinden% 60 kadar düşebilir, 1.500 dolara düşebilir.

McGlone, “Bitcoin fiyatlarının 1.500 $ ‘lık sürekli ortalama değere ulaşmasını engellemek için çok az şey var” diye yazdı.

Yatırımcıların, Bitcoin Cash sert çatalı arasında çıkışa koştuğunu , yıl sonu kapanış vergisinin ise baskıyı artırdığını belirtti.

“Pazarın 2017 çılgınlığını tersine döndürdüğü klasik psikolojik bir aşamadayız. Sert çatal, teknolojinin çok yeni bir şekilde ortaya çıktığını gösteren önemli bir tetikleyiciydi. Birbirlerini yok etmekle tehdit eden bu dicey karakterlere sahiptiniz ve Bir süre bundan uzak kalırsak en iyisi, “uzman Bloomberg ile yapılan bir röportajda açıkladı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here