The Independent tarafından yayınlanan bir rapora göre, Bitcoin (BTC) analisti Oliver Isaacs , 2019’un sonunda 25.000 $ fiyat tahmin etti . Tahmin, diğer analistlerin ve uzmanların söylediklerine uygun. Birçoğu Bitcoin’in tabanını bulduğunu ve yukarı doğru güçlü bir yörüngenin mümkün olduğunu düşünüyor gibi görünüyor.

Yayına konuşan Isaacs,

Bitcoin’in 2019’un sonunda veya 2020’nin başlarında 25.000 $ ‘a ulaşma potansiyeli olduğuna inanıyorum. Son dirilişin ardında birden fazla sürücü var. Jeopolitik, teknolojik ve düzenleyici itici güçler var. ABD ile Çin arasındaki ticaret savaşının net etkisi, bitcoin’e yatırım riskinden korunma olarak ani bir ilgiye neden oldu.

Isaacs’in bahsettiği riskten korunma, giderek daha değişken bir küresel ekonominin kripto para birimleri ile korunabileceğine inanan Bitcoin destekçilerinin ortaya koyduğu argümanlardan biri.

Diğer uzmanlar ve içerdekiler daha uzun vadeli tahminlerde bulundular. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz , Bitcoin’in 18 ay içinde 20.000 $ ‘ı vuracağını , Tim Draper ise Bitcoin’ in 2023 yılına kadar 250.000 $ ‘a ulaşacağına inandığını söyledi .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here