Bu haftanın başlarında, Tone Vays kamuoyuna yılın ilk bitcoin ticaretini yaptığını duyurdu. Pozisyona girdikten kısa bir süre sonra, BTC tüm borsalarda% 10 artışla büyük bir sıçrama yaptı. Atlamanın sebebi Tether ile çok büyük olasılıkla yapıldı . Binance Tether ticaretini durdurduktan sonra, BTC’nin tüccarlar, TDS’lerini BTC gibi daha güvenli bir varlığa geçmek için bir zararla sattılar.

Ton aşağıdaki okdan girdi ve fiyat yakında patladı.

btc fiyat oct 18.png

Vays’trade 5 BTC değerinde ve kısa bir satış, fiyat düşerse kâr anlamına geliyor. Pozisyon BitMEX’te açıldı ve Mart 2019 vadeli işlem sözleşmeleri kullanıldı. Vays’entry 6,158 $, hedefi 5.000 $ ve fiyatı 7,650 $ ‘dan başlayan son salıncak kırdıysa, pozisyon tasfiye edilecek. Tone, YouTube’da BitMEX’te bir stop loss kullanmadığını ve bunun yerine tasfiye edilmesini tercih ettiğini açıkladı. Bitcoin’in fiyatı yükselse de, Tone’un pozisyonu hala yayında. Bir noktada% 20 düştü, ancak şimdi sadece% 15 düştü.

Pozisyonu riskli görünse de, ticaret noktasının sadece kâr elde etmek için değil, aynı zamanda işinin gelirini de korumak olduğunu açıklıyor. Gelecek yılın Ocak ayında Vaysis, “Bitcoin, Blockchain Değil, Konferans ve Celebrity Poker Turnuvası” na ev sahipliği yapamaz . Bu konferans için biletlerin Bitcoin’de ödenmesi gerekiyor, böylece işini korumak için Tone bu kısa ticarete girdi.

Twitter Cevabı
Uzayda bir kamu figürü olarak, Vays (şu anda) ticaretini kaybetmesi için çok eleştiri aldı.

Halka açık bir rakam olmasının yanı sıra, yorumcular Vays’ın tüm yıl boyunca BTC’nin fiyatında düşüş kaydettiğine dikkat çekti. Buna rağmen, bugüne kadar ticarete girmedi.

Tone Vays hakkında
Tone Vays, eski bir türev tüccar, JP Morgan-Chase’de Finansal Sistemler Başkan Yardımcısı ve Bear Stearns Finansal Hizmetler Başkan Yardımcısıdır. Wall Street’ten ayrıldıktan sonra, Vays, kripto-para birimi alanında önemli bir konuşmacı haline geldi ve büyüyen kripto-para piyasasında temel ve teknik analizler yaptı.

YouTube’daki çoklu gösterileriyle bilinen – Bitcoin, Bitcoin Morning Brief ve CryptoScam ile – günde bir kez YouTube videoları üretiyor. CryptoScam’da Tone, neden büyük kripto para birimlerinin dolandırıcılık olduğunu düşündüğünü açıklıyor. Hedefler, DASH, Ripple, Crypto Hedge Funds ve Ethereum’dan farklıdır ve konuk ev sahiplerinin listesi Peter Todd, Riccardo Spagni ve Chris DeRose’u içerir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here