• UNI, kısa vadeli bayrak oluşumunun alt sınırına çekildi.
  • DeFi projesinin topluluğu, her çeyrekte 750.000 $ değerindeki hibe programına oy veriyor.

En popüler DeFi protokollerinden birinin belirteci olan UNI, yükselişe geçmeye hazır olabilir. Yazım sırasında, UNI / USD 3,82 dolardan el değiştiriyor. Madeni para, 26 Kasım’ın en düşük seviyesi olan 3.0 $ ‘dan toparlandı, ancak yine de 4.5 $’ lık son zirvenin altında.

UNI tehlike bölgesinde

Gün içi grafikte , UNI, düşüş bayrağı oluşumunun alt sınırının yarattığı destek seviyesi etrafında 3.7 $ civarında işlem görüyor. Bu devam modeli genellikle kısa vadeli bir karşı trend hareketi ile karakterize edilir. Fiyat kanal desteğinin altına düşerse, satış şiddetli olabilir ve tahmini 2,7 dolarlık hedefle en az% 28’lik bir düşüşle sonuçlanabilir.

UNI'nin 1 saatlik grafiği

UNI’nin 1 saatlik grafiği

Bu arada, In / Out of the Money Around Price (IOMAP) modeli, UNI’nin güçlü desteğin üstüne oturduğunu ortaya koyuyor. 3.000’den fazla adres 3.6- 3.7 $ arasında 72 milyar UNI satın aldı ve bu alanı ayılar için kırılması zor bir ceviz haline getirdi. Bu engel, satış baskısını absorbe etme ve yeni bir ralli tetikleme potansiyeline sahiptir. Ancak, bu alanın altında önemli destek seviyeleri olmadığından, aşağıdaki bir hareketin UNI fiyatı için felaket sonuçları olabilir.

UNI'nin Para Karşılığı Giriş / Çıkış Fiyatı "(IOMAP)

UNI’nin Para Karşılığı Giriş / Çıkış Fiyatı “(IOMAP)

Öte yandan, yerel direnç 4 dolardan geliyor. IOMAP grafiği, 3.500 adresin bu alana yaklaşımla 18 milyondan fazla token satın aldığını gösteriyor. Bir kez yoldan çıktığında, 4.3 $ ‘lık bir kanal direncine bir sonraki odaklanma ile yukarı tarafın çekiş kazanması muhtemeldir. Düşüş senaryosunu geçersiz kılmak ve UNI’nin toparlanmasını tekrar rayına oturtmak için daha yüksek sürdürülebilir bir hareket gerekiyor.

UNI, hibe programı MVP’sini açıkladı

Temel bakış açısından, UNI , DeFi protokolünün bir hibe programı oluşturma fikrine baktığı haberlerinden destek alabilir . Bir kripto para birimi yatırımcısı Jesse Walden tarafından sunulan öneriye göre, finansman programı ekosistem gelişimini hızlandırmaya yardımcı olacak.

Önerilen üç aylık bütçe 750.000 $ ‘dır. Miktar her altı yılda bir değiştirilebilir. İlk aşamalarda, platform hackathonlara sponsor olmaya başlayabilir ve ardından temel protokol geliştirmeyi finanse etmeye devam edebilir.

Programın her üç aylık dönem için 750.000 ABD Doları tutarında bir başlangıç ​​sınırı ve yenileme öncesinde 2 çeyreklik bir sınırla başlamasını öneriyoruz. Öneriye göre bu meblağ, UNI token sahiplerinin emanet edildiği hazinenin büyüklüğüne göre bir MVP için uygun.

Hibeler UNI Topluluk Hazinesinden finanse edilecek ve altı ayda bir yeniden seçilen altı topluluk üyesi – biri lider ve beş hakem – tarafından yönetilecek.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here