• Ripple, yutan bir mumdaki yükseliş eğilimini yeniliyor ve potansiyel bir üçgen kopması öncesinde direnci 0,30 $ ‘da yeniden test ediyor.
  • XRP / USD, yatay olarak hareket eden RSI’ya göre konsolidasyona karar verebilir.
  • 0,29 doların üzerindeki yükseliş eğilimi, yükseliş eğilimi ile birlikte yükselen MACD ile güçlendirildi.

Ripple fiyatı , iki haftadır düşen üçgen formasyonunda daralmaktadır. Geri çekilme, XRP’nin Temmuz ayının düşük seviyelerinden 0.1740 $ ‘a yükseldiği etkileyici bir fiyat hareketini takip etti. 0,30 doların üzerindeki kırılma, yatırımcıların kulağına müzik oldu. Ne yazık ki Ripple kısa süre sonra 0.3250 $ ‘lık bir engele ulaştı.

Son birkaç haftadır kilit adımı ticareti, esas olarak ayılar lehine olmuştur çünkü XRP, 0,30 $ ‘ın altındaki daha düşük seviyeleri araştırdı ve 0,26 $’ lık desteğe daha yakın. 0,28 $ ‘lık güvenilir desteğin kurulması, alıcılara 4 saatlik aralıkta 50 SMA engelinin üzerinde kazanç sağlama fırsatı verdi.

XRP / USD yazı yazılırken 0,2934 dolardan dans ediyor. Bahsi geçen toparlanma, 0,30 $ ‘lık bariyerle omuz fırçalamada durdu. Bununla birlikte, düşen üçgen formasyonunun oluşumu 0,30 doların üzerindeki kazançlara yol açabilir.

Boğalar üçgen direncinin üstesinden gelmeye odaklanırken 50 SMA anında destek sağlasa bile dalgalanma bu üçgenin kırılmasının eşiğinde. Eğer kırılma resme girerse ve önemli bir işlem hacmi ile desteklenirse, XRP’nin fiyat hareketini sadece 0,30 doların üzerine çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda 0,32 doların ötesine geçme şansı olacaktır.

Teknik olarak, RSI’da gözlemlendiği gibi fiyat hareketinin konsolidasyona razı olması muhtemeldir. Gösterge yukarı doğru ivmeyi yavaşlattı, ancak orta hattın oldukça üzerinde duruyor. Öte yandan MACD ortalama çizgiye doğru ilerliyor. Görünür yükseliş sapması, daha güçlü bir yükseliş eğilimini vurguluyor.

XRP / USD 4 saatlik grafik

xrpusd fiyat tablosu

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here