• Waves ve Tron, değer aktarımını ve hizmetlere erişimi desteklemek için Gravity blok zincirini kullanan bir köprüde işbirliği yapacak.
  • Tron ve Waves ortaklığın ardından çıkış yaptı Son 24 saatte% 45’in üzerinde ve Tron% 12’nin üzerinde dalgalanma.

Tron (TRX) ve Waves (WAVES), her iki platformun da merkezi olmayan finans ekosistemini desteklediğini görecek bir ortaklığın ardından son 24 saat içinde büyük kazançlar elde etti. Yazma sırasında, Tron% 12 kazançtan sonra 0,02319 $ ‘dan el değiştiriyor. Öte yandan, Waves aynı 24 saatlik dönemde% 45 daha yüksek işlem görerek 3.08 $ ‘dan işlem görüyor.

Tron ve Waves stratejik ortaklığı

İki ağ Perşembe günü, Gravity kullanarak bir köprü inşa etmek için işbirliği yaptıklarını görecek önemli bir ortaklığı duyurdu. Yerçekimi, belirteç agnostiği için oluşturulmuş bir Oracle ve Çapraz Zincir iletişim ağını ifade eder. Köprü, daha geniş bir kullanıcı tabanını büyütmek için her iki ağın da hizmetlere erişimi geliştirmesini sağlayacaktır. Duyuru şunu belirtir:

Waves ve TRON, ilgili blok zincirlerinin akıllı sözleşme dillerini bağlamak için Gravity kullanıyor: Ride ve Solidity.

Yerçekimi, zincirler arası iletişim ağına sahip bir blok zinciri ve belirteçten bağımsız bir oracle. TRON ve Waves, her iki ekosistemin de iki kullanıcı tabanı için hizmetlere erişimi artırmasına olanak tanıyan Gravity aracılığıyla bir köprü kuruyor.

Ek olarak:

WAVES, USDN, NSBT, WEST ve Waves ekosisteminin diğer tokenleri, Gravity aracılığıyla TRON blok zincirinde mevcut olacak ve TRON’un DEX’lerinde ve DeFi hizmetlerinde otomatik olarak listelenecek.

Her iki ekosistemden geliştiriciler, kullanıcıların tercih ettiği cüzdanlar ve tarayıcı uzantıları aracılığıyla her iki zincirde de (Gravity aracılığıyla diğer zincirlere genişletilebilen) çalışacak modern çapraz zincir dApp’leri oluşturabilecekler. “

Tron teknik analizi

Tron, yükselen kanal direncinin üzerine çıktı ancak 4,00 $ ‘a yaklaşırken güç kaybetti. Yukarı yönlü fiyat hareketinin durmasına rağmen günlük grafikteki teknik resim TRX’in hala boğaların elinde olduğunu gösteriyor. Bu, RSI’nin aşırı alım bölgesindeki konumu ile kanıtlanmaktadır.

Ek olarak, MACD, pozitif bölgede hareketi daha yukarılara doğru genişletiyor gibi görünüyor. Başka bir deyişle, Tron 0.024 $ ‘da engelin üzerinde yükselme ve 0.025 $’ ın üzerindeki kazançlar için zemin hazırlama potansiyeline sahip.

TRX / USD günlük grafik

TRX / USD fiyat tablosu

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here