Kripto ticareti ve varlık yönetimi konularında uzmanlaşmış küresel bir broker olan TROY, mikro çekirdek ve fonksiyonel modüllerden oluşan oldukça özelleştirilebilir bir modüler blok zinciri altyapısı olan NULS ile stratejik bir ortaklık duyurmaktan gurur duyuyor. NULS şimdi ayrıca, TROY tarafından başlatılan ve kripto varlıklarının ticaret engellerini kırmak ve sürtünmesiz, entegre bir kripto varlık alım satım ekosistemi kurmak için tasarlanan “Küresel Ekolojik Topluluk Programı” nın dokuzuncu üyesi. TroyTrade, NULS ağının konsensüs düğümüne de katılacak.

Truva Ağı’ndan türetilen TROY, merkezi olmayan ticaret ve uzlaşma protokol katmanında çok zincirli mekanizma ve zincirler arası fikir birliği uygulamasına yönelik Ar-Ge kaynaklarını tahsis etmek için NULS ile yakın bir şekilde çalışacaktır. Bu ortaklık sayesinde, TROY, NULS’ın, Troy Network’ün hızlı ve güvenli bir ademi merkeziyetçi değişim protokolü kurmasını sağlayan, zincirler arası birlikte çalışabilirlik konusundaki ileri teknolojisini benimseyebilir. Aynı zamanda, TROY NULS’a ticaret piyasası ve yerleşim ağı gibi en umut verici uygulama senaryolarını sağlayabilir.

“NULS, TROY’un ticareti yeniden tanımlamaya ve zincirler arası birlikte çalışabilirlikle yakın işbirliği yaparak uzun vadeli ve iddialı vizyonlarını gerçekleştirme yolculuğuna yardımcı olmaktan heyecan duyuyor” dedi. ABD NULS Bölge Direktörü David.

Troy Network’te tüm sistem mimarisi, kamu zinciri protokol katmanı, zincir dışı ticaret katmanı, yerleşim ağı katmanı ve uygulama katmanı dahil olmak üzere dört katmandan oluşur. Kullanıcıların ticaret deneyimini geliştirmek için, Truva Ağı, işlem sürecini optimize etmek için Truva Ağı üzerindeki halka zinciri katmanını destekleyen en etkili çapraz zincir teknolojisini entegre etmek için NULS ile yakın bir şekilde çalışacaktır.

NULS hakkında

NULS oldukça özelleştirilebilir bir modüler blok zinciri altyapısıdır. Bir mikro çekirdek ve fonksiyonel modüllerden oluşur. NULS akıllı sözleşme, çok zincirli mekanizma ve çapraz zincirli fikir birliği sağlar. Blockchain teknik engellerini aşmayı, geliştirme maliyetini düşürmeyi ve blockchain teknolojisinin ticari alanda kullanımını teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

TROY hakkında

Troy Trade, kripto varlık ticareti ve varlık yönetimi konularında uzmanlaşmış küresel bir broker aracıdır. Kurumsal sınıf sermaye ve profesyonel tüccarlar için devrim niteliğindeki ticaret ürünleri ile kripto aracılık hizmetleri sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Telgraf: https://t.me/TroyTrade_Official

Twitter: https://twitter.com/troytrade

Resmi web sitesi: https://troytrade.com

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here