Piyasa, geçtiğimiz hafta boyunca, fiyatlar çoğunlukla yatırımcıların ve sahiplerin hayal kırıklığına uğramadan çok daha fazla boylamasına neden oldu. Öte yandan Tron [TRX], Tron’un evindeki son gelişme haberlerine atfedilen önemli artışla birlikte yokuş yukarı tırmanıyor.

Yazı yazıldığı sırada, Tron [TRX], toplam piyasa değeri 1.545 milyar dolar olan% 9,29’luk bir artışa sahne oldu. Cryptocurrency, 24 saat 183.161 milyon dolarlık pazar hacmi ile 0.023 $ seviyesinde işlem görüyordu. Şu anki yükseliş zammı, nadir Tron fiyat artışlarının ardından gelirken, kripto para birimi, birkaç gün öncesine kadar% 14 oranında yükseliyor.

Tron 24 saatlik grafik |  Kaynak: CoinMarketCap

Tron’un işlem hacminin büyük bir kısmı Binance’den geliyordu ve borsada işlem gören 20.511 milyon dolarlık Tron’du. Binance, TRX ticaretinin 20.284 milyon $ ‘lık bir tabanına sahip olan Bit-Z tarafından yakından takip edildi.

Bazı kullanıcılar, çekimin Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su Justin Sun tarafından yapılan son duyuru nedeniyle meydana geldiğini söylüyor. 12 Ekim’de, Justin Sun kullanıcıları ve meraklıları tarafından yorumları ve spekülasyonları ile Twitter’ı havaya uçurdu başka bir gizli duyuru ile kullanıcıları ikna etti. Justin tweetledi:

“Son olarak, onlarca milyar dolar değerleme sanayi deviyle ilk kez ortaklık kuruyorlar. #TRON #TRX $ TRX ismini tahmin et

Ortaklık, Tron Vakfı’nın şimdiden yanan ateşe yakıt ekleyerek en son duyuru ile gerçekleştirdiği birkaç bağlantıdan sonra geliyor. Justin Sun liderliğindeki kuruluş, sadece Kurucu tarafından değil, aynı zamanda şirketle ilgili birçok sosyal medya idaresinin de medyaya dikkat çekmesini sağladı. Şirket Twitter-sphere abuzz’ını son kez belirlediğinde, BitTorrent’i satın aldığını açıkladı.

Yükselen ışıkta öne çıkan bir başka kripto para birimi, en büyük 10 kripto para arasında en büyük ikinci isim olan XRP oldu. Yazarken, XRP, 16.175 milyar $ ‘lık toplam piyasa değeri ile 0.417 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Kripto para birimi, Bitbank’ın sahip olduğu ticaret hacminin büyük bir kısmı ile birlikte 736.043 milyon dolarlık 24 saatlik bir piyasa kapağını tutuyordu. Kripto para birimi değişimi 132.838 milyon $ ‘lık bir hacme sahipti, ki bu da ikinci sırada yer alan Milbit’in 68.578 milyon $’ lık toplam hacmi ile bir kilometre öteydi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here