0,024 dolarlık direnç seviyesi boğalar tarafından kırılırsa, Tron fiyatı kuzeye yükselecek ve 0.025 $ ‘lık bir direnç seviyesi bir sonraki hedef olacak.

TRX / USD Fiyat Uzun Vadeli Eğilim: Boğa
Direnç seviyeleri: 0.024 $, 0.025 $, 0.028 $
Destek seviyeleri: 0.023 $, 0.022 $, 0.021 $ 0.021

TRX fiyatı, uzun vadeli görünümdeki yükseliş eğilimi hareketini sürdürüyor. Tron piyasasına geri dönen Bulls, doji mumunun 0,022 dolar seviyesinde oluşturulmasından sonra açıkça görülüyordu. Boğa güreşi mum olarak 0.022 $ destek seviyesinin üzerinde kapatılan bir sonraki mum, boğa basıncını doğrulamaktadır. Bulls momentum kazandı ve geçen haftaki 0.022 $ 0.023, 0.024 $ direnç seviyeleri kırılmasına yol açtı. Geçen hafta, Bulls baskısını sürdürdüğü için TRX fiyatı kademeli olarak arttı.

Tron fiyatı, TRX piyasasını ele geçiren boğaların bir göstergesi olan dinamik destek ve dirençli bir üst seviye olarak hareket eden iki EMA’yı kırdı. TRX fiyatı, 21 günlük EMA ve 50 günlük EMA’nın üzerine çıkarak, boğa baskısının bir göstergesidir ve bu da TRX fiyatının daha da artması olasılığı anlamına gelir.
0.024 $ ‘lık direncin boğalar tarafından kırılması halinde, TRX fiyatı kuzeyde ralli yapacak ve 0.025 $’ lık bir direnç seviyesi bir sonraki hedef olacak. Yine de, herhangi bir trend piyasasında fiyat geri çekilmesi kaçınılmazdır.

Sıfır seviyesinin üzerinde başlayan histogramı ve sinyal çizgileri ile MACD, günlük bir grafikte bir satın alma sinyalini gösteren kuzeye işaret eder.

TRX / USD Fiyat Orta Vadeli Eğilim: Boğa


4 Saatlik grafikte TRX / USD yükseliş eğilimi gösteriyor. 0.022 $ ‘lık destek seviyesinde oluşan boğa yutmuş mum, boğaların piyasanın kontrolünde olduğunu ve böylece TRX’in kuzeye yükseldiğini ve geçen hafta 0.024 $’ lık üst direnç seviyesine kadar geçen hafta direnç seviyesini 0.023 $ ‘ı kırdığını gösterdi.

TRX fiyatı 21 günlük EMA’nın üzerindedir ve 50 günlük EMA, 50 günlük EMA üstünden geçen 50 günlük EMA ile yükseliş hareketinin devam edeceğini göstermektedir.

TRX fiyatının, histogramı sıfır seviyesinin üstünde olan MACD’nin ve kuzeye işaret eden sinyal hattının, 0.024 $ ‘lık direnç seviyesini kırması yönünde bir eğilim vardır.

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here