Tron sonunda BitTorrent’i devraldı, anlaşmanın detayları halkın dışında kaldı.

Tron fiyatı, 0.048 $ ‘lık kısa vadeli direnç bölgesinde kilitlenen gözler ile inen trend çizgisini kırmak için mücadele ediyor.

Tron’un kurucusu Justin Sun’ın, BitTorrent Inc. yazılım şirketi satın alımını sessizce tamamladığı bildirildi. Şirket ayrıca dosya paylaşım protokolü olan BitTorrent’i de koruyor. Anlaşma geçen hafta geçti ve BitTorrent yönetimi devralım personelini bilgilendirene kadar saranın altında kalmayı başardı. Paydaşlar bu anlaşmanın farkındadır, ancak, BitTorrent çalışanlarının halka açık olan anlaşma ile ilgili bilgileri paylaşmamaları istenmiştir.

Bu yılın Mayıs ayında, Tron’un BitTorrent’i satın almasıyla ilgilendiğine dair haberler vardı, ama görünüşe göre, Justin Eylül 2017’den bu yana BitTorrent yönetimi ile konuşuyordu. Sun’ın bir ” niyet mektubu imzalamış olmasına rağmen bu süreç pürüzsüz bir süreç değildi. Şirketi bu sene Ocak ayında devralacak.

Tron fiyat analizi

Tron fiyatı, grafikte gözlenen düşen kama modelinin daraltma ucunda işlem görmektedir. Kripto, 0.048 $ ‘lık kısa vadeli direnç bölgesinde kilitlenen gözler ile inen trend çizgisini kırmak için mücadele ediyor.Bir düşüş momentumu oluşuyor, ancak TRX / USD zayıf bir şekilde 0.0470 $ seviyesinde destekleniyor.

50 SMA, ayılar hala etkisine işaret etmek için 100 SMA’nın altına geçti. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 15 dakikalık grafikte 50’nin altındadır. Yukarıdaki kısa vadeli desteğin fiyatı tutamaması durumunda, hareketli ortalamalar 0.046 – $ 0.044 $ destek alanının üzerinde destek hatları olarak hareket edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here