Token Network, NULS Zincir Fabrikası kullanılarak oluşturulan açık kaynaklı bir e-ticaret blok zinciridir. Token Network, Web Şirketi tarafından desteklenir ve anında müşterilerine blockchain teknolojisi uygulamaları sağlayabilir.

Token Network, e-ticaret müşterilerinin günlük işlem kayıtlarına hizmet sağlamak için POC konsensüs mekanizmasını ve e-ticaret akıllı sözleşmelerini birleştiren bir blockchain kullanır.

Amaç, e-ticaret girişimcilerine ve
geliştiricilerine, işleri için merkezi olmayan ve geliri en üst düzeye çıkarmak için garanti edilen bir platform oluşturma fırsatı vermektir . Token Network, e-ticaret girişimcilerinin şeffaf ve adil bir sistemle müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini ve müşterilere şeffaf bir şekilde en iyi hizmeti verebilmelerini ummaktadır.

Token Network’ün misyonu, küresel ticaret işlemlerini blockchain sistemine taşımaktır. Tüm sınırların bir araya getirileceğini ve işletmelerin
küresel bir sanal yönetişim sisteminin engellemediği uluslararası ticaret işlemlerini yapabileceğini umuyoruz .

NULS Zincir Fabrikası, minimum kodlama yeteneği ile benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan bir blockchain oluşturmanıza olanak tanır. Adım adım grafik arabirimi, Modül Deposu’nu kullanarak zincirinizin yapılandırmasında size yol gösterir.

Bireyler ve işletmeler, Zincir Fabrikası sayfasına ( factory.nuls.io ) gidip , “Serbest Zincir Oluşturma” yı seçerek ve başvuruyu tamamlayarak Zincir Fabrikası’nı ücretsiz deneme temelinde kullanabilirler .

Sosyal medyamıza katılın ve Token Network’ü keşfedin!

Twitter Şimdi izleyin
Telegram Şimdi katıl
Facebook Beğen Şimdi

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here