• Theta fiyatı yükseliş flamalarında konsolide oluyor ve yakında bir kırılmaya işaret ediyor.
  • THETA boğalarının yeni bir zirve oluşturmak için 12.9 $ ve 15 $ ‘lık iki önemli arz engelini aşması gerekiyor.
  • 10.79 $ ‘ın altındaki kesin kapanış, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Teta fiyat yakında rekor seviyelere sikke itmek olabilecek bir teknik oluşum içine konsolide oluyor.

Theta fiyatı yukarı doğru hareket için hazırlandı

Theta fiyatı, onu% 45 oranında fırlatabilecek bir yükseliş flamasıyla konsolide oluyor.

Bu teknik oluşum, bayrak direği olarak bilinen THETA’nın piyasa değerindeki ani bir yükselişten kaynaklanır ve bunu daha düşük yüksekler ve daha yüksek dipler oluşturan bir konsolidasyon izler. Trend çizgilerini kullanarak bu salınım noktalarını birleştirerek bir flama gelişir.

Konsolidasyonun 12.33 $ ‘lık üst trend çizgisinin üzerinde belirleyici bir kapanış, bayrak direğinin kopma noktasına eklenen yüksekliği olan 17.78 $’ a% 45 artışla sonuçlanacaktır.

Yeni bir yükseliş trendinin başladığını teyit etmesine rağmen, Theta fiyatının söz konusu hedefe ulaşma şansına sahip olmak için iki önemli arz engelini aşması gerekecek. İlk direnç seviyesi, Momentum Reversal Göstergesinin Durum Trend Direnci ile 12.9 $ ‘dır, bunu takiben 15 $’ lık kırılma çizgisi, yaklaşık olarak bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine denk geliyor.

Bu seviyelerin temizlenmesi, yükseliş ivmesi devam ederse THETA fiyatına 17.78 $ ve ötesine açık bir yol sağlayacaktır.

THETA / USDT 4 saatlik grafik

THETA / USDT 4 saatlik grafik

Theta fiyatını flama alt trend çizgisinin altına düşüren satış baskısındaki bir artış , ayıları daha fazla aşağı yönlü katalize edebilir . Bununla birlikte,% 61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelen 10,79 $ ‘ın altında kesin bir kapanış, yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Böyle bir senaryoda, THETA, MRI’nin çıkış hattında 10.55 $ veya% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 9.75 $ ‘da destek bulabilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here