Tether ( USDT ) stablecoin, 17 Temmuz’da yayınlanan bir tweet’te açıklanan beşinci blok zinciri Algorand’da piyasaya sürülmek üzere .

‘Saf’ Bir Satış Kanıtı Blockchain’i Tether

Şirket, Tether tarafından yayınlanan Algorand blok zincirinde gelecek zaman çıkan boyanosinin serbest bırakılmasına dair bir basın açıklamasında , şirket zincirin bazı özelliklerini açıklıyor.

Tether’e göre Algorand, “açık kaynaklı bir yaklaşıma sahip, halka açık, izinsiz bir riskten korunma kanıtı (PoS) blok zinciri” geliştirmeye çalışıyor. Tether’in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, şunları söyledi:

“Tether’i Algorand ekosistemine genişletmek, blok zinciri birlikte çalışabilirliği ve işbirliğine daha fazla katkıda bulunmamız için harika bir fırsat. […] Bu, merkezi olmayan ekosistemdeki diğer projeler için mümkün kılan potansiyel konusunda çok heyecanlıyız ve gelecekte birçoğuyla birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. ”

Nisan ayında yayınlanan bir servis olarak istifleme şirketi POS Bakerz tarafından yayınlanan bir Orta Doğu yayınına göre Algorand, blokta zincirleme trilemmayı çözmeyi hedefliyor, bu da ölçeklenebilir, merkezi olmayan ve güvenli bir sistem geliştirmenin zorluğunu ifade ediyor. Aynı zaman. Algorand’ın fikir birliği protokolü olan Pure PoS, “ağ güvenliğini çoğunluğun dürüstlüğüne bağlıyor”.

Şimdi 5 Blockchains Tether’i Destekledi

Cointelegraph’ın haziran ayında bildirildiği gibi, Algorand finansal hizmetler platformu CoinList’te bir token satışında 60 milyon doların üzerinde bir artış elde etti.

Daha önce, Mayıs ayında, USDT aynı zamanda Tether, Ethereum ve Omni diğerleri olmak üzere beş blok zincirinde Tether çalıştıran EOS blok zincirinde de kullanılıyordu .

Bu ayın başlarında Cointelegraph, Tether’in kazara basıp, ardından Tron ( TRX ) blok zincirinde 5 milyar USDT tokeni yaktığını bildirdi .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here