NULS Zincir Fabrikası (factory.nuls.io) kısa süre önce, blockchain teknolojisinin küresel popülaritesini teşvik etmeye yardımcı olmak için “blockchain oluşturmak için zaman sınırlı bir ücretsiz” planı başlattı. Bu, zincir üreticilerinin eşiksiz ve maliyetsiz bir blok zinciri kolayca inşa etmelerini destekler. Plan başlatıldığında, zincir üreticileri ve ortaklarından yoğun ilgi ve derinlemesine destek aldı.

Şu anda, SWFT Blockchain BEPAL ve dünyanın en büyük flash değişim platformlarından biri olan Beijing ChainsGuard Technology gibi birçok Nuls ortağı blockchain güvenlik hizmetlerine odaklanmıştır. Bir dijital varlık yönetimi hizmet şirketi olan BEPAL, Zincir Fabrikası’nın üçüncü taraf hizmetlerine erişerek onlara tam bir blockchain hizmeti sunuyor.

Önümüzdeki haftalarda Nuls daha kaliteli üçüncü taraf iş ortaklarına erişmeye devam edecek. Chain Factory, hem acemiler hem de profesyoneller için kapsamlı bir blockchain çözümü sunan tamamen işlevsel ve profesyonel bir blockchain hizmet platformudur.

SWFT Hakkında

Blockchain dünyanın en büyük flaş değişim platformlarından biridir. Merkezi olmayan bir kuruluştur ve kayıt gerektirmez. SWFT toplu işlemleri Binance, Huobi, OKEx, akıllı sipariş ve hızlı ticaretin tüm ağ derinliğini bir araya getirir.

Pekin Chainsguard Technology Co, Ltd Hakkında ChainsGuard’ın
odak, borsalar, cüzdanlar, zincir düğümleri ve madencilik havuzu güvenlik hizmetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere blockchain güvenliği. Ekibin kapsamlı halka açık güvenlik açığı madenciliği ve proje kodu denetim yetenekleri vardır. Zincir üzerinde kapsamlı veri izlenebilirliği ve proje kodu denetim hizmetlerinin yanı sıra zincir güvenliği değerlendirmesi ve zincir güvenliği derecelendirme hizmetleri sunarlar.

BEPAL Hakkında 

Blockchain alanına odaklanan kapsamlı bir teknoloji şirketidir. Çekirdek ekip 2015 yılında blockchain varlık güvenliği yönetimine odaklanmaya başladı ve dijital cüzdanlar ve çeşitli güvenlik donanım ürünlerini piyasaya sürdü. BEPAL, blockchain toplama erişimi, çok zincirli veri yönetimi ve özel anahtar güvenlik yönetimi gibi üstün teknolojilere sahiptir. Dijital cüzdanlar, güvenlik donanımı ve Nesnelerin İnterneti veri yükleme ve uygulamalarında olgun uygulama çözümlerine sahiptir. Çok zincirli bir varlık entegre yönetim hizmet platformu, BEPAL Cüzdan ve IoT hizmet platformuna BEPAL IoT tek noktadan engelleme bağlantısı geliştirdi.

Sosyal medyamıza katılın ve NULS’ı keşfedin!
Twitter: Takip et
Reddit: Şimdi abone ol
Telgraf: Şimdi katıl

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here