Pek çok piyasa ipucunun , 2018 yılı sonu için Bitcoin fiyat tahminlerini kaçırması muhtemeldir. Örneğin, açık sözlü pazarcı Thomas Lee, Bitcoin’in mevcut fiyatının yaklaşık dört katı kadar alım satım yapması gerektiğini söylerken, uzun vadede 25.000 $ ‘lık tahmini son fiyatının üzerinde durmak zorunda kaldı. Yılın. Uzayda iddia edilen diğer birçok uzman benzer tahminlerde bulundu.

Bloomberg’e konuşan Fundstrat Küresel Danışmanlar Eş Kurucusu ve Araştırma Müdürü, Bitcoin’in gerçeğe uygun değerini 13.800-14.800 $ arasında değişen aktif cüzdan adresleri, hesap başına işlem sayısı ve “tedariği etkileyen faktörler” dahil olmak üzere yerleştirdiği bir dizi göstergeye işaret etti .

Lee, Wall Street’in en ateşli Bitcoin Boğaların belki bir geleneksel tarafından bir numaralı kripto para için fiyat tahminlerde bulunmak için usership seviyelerine işaret etmiştir piyasa . Her şey meyvelere gelmedi.

Mayıs ayında New York’taki Konsensus konferansı sırasında yüzde 70’lik bir mitingin yanlış tahmin edilmesinden bu yana , araştırma analisti, Bitcoin’in 2018’in kapanışıyla tüm zamanların en yüksek seviyesini kıracağı ve 25.000 $ ‘a ulaşacağı konusunda defalarca tekrarladı.

Lee, “bağımsız araştırma butiğini” belirlerken , Fon kurucusu fiyat tahminleri yapmaktan “yorulmuştu”, kurucu ortak, BTC cüzdanlarının sayısı 315 milyona veya Visa’nın 4,5 milyar hesabının% 7’sine yaklaştığında , Bitcoin’in gerçeğe uygun değerinin 150.000 dolara ulaşabileceğini söyledi. .

Boğa Cephesindeki Tüm Sessizlik… 2018
Kasım ayının vahşi satışlarının ardından fiyatlarını dudaklarından ayıran tek kişi o olmayacaktı.

Galaxy Digital’in Milyarder baş çırpıcısı Mike Novogratz, geçtiğimiz günlerde BTC’de $ 6.200’lik bir dip için Eylül ayında yaptığı çağrıdan duyduğu endişeyi dile getirerek , “satış bittiğini” hissetti.

Morgan Creek Sermaye Yönetimi CEO’su Mark Yusko, Nisan ayı sonunda Nisan ayında 25.000 dolarlık bir Bitcoin öngörüsünü sakinleştirmeyi tercih ediyor , bunun yerine Bitcoin’in “bir gün” 400.000 dolar değerinde olacağını ilan ediyor.

50.000 $ kampında 2018 yılının ilk yarısını geçirmiş olması, içinde BitMEX CEO’su Arthur Hayes temmuz da bullishness kavramları dizginlenememesi ve 5000 $-a o erken böleceklerdi rakam çağrısında Kasım bir alt için “tatlı nokta” olarak $ 2000-3000 açıklayan .

Pompliano ve Hayes’in her ikisi de revize edilmiş tahminlerinde bir saptama yapabilirler, ancak Bitcoin, baskı sırasında 3200 $ ‘a kadar basarak.

Bir piyasanın fiyatlarının kripto para piyasası kadar uçucu olduğunu tahmin edebilir, hatta çok yıllı bir zaman ufku üzerinde. Anlaşılan, bu sözde uzmanların çoğunun 2018 için notlarını kaçırdıkları görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here