• Stellar (XLM) Perşembe günü bir kez daha yenilerek ikinci yarıya% 2.5’in üzerine çıktı.
  • Son fiyat raporuna rağmen, son bulucu raporunda kripto panelinin tahmini 1 Ocak 2019 itibariyle ortalama 0.28 dolar olacağını tahmin ediyor.

Stellar Lumens,% 2.5 oranında Perşembe günü işlem görüyordu, çünkü ayılar aşağı yönlü baskıyla bir çentik açıyorlardı. Destek, şehre gelen yeni satıcıların yeni dalgasına yol açmak zorunda.

XLM / USD, akranlarının birçoğu gibi, 0.1450-0.1350 fiyat aralığında bir taban alanı oluşturdu. Alıcılar, Kasım ayı boyunca düşüşten sonra istikrarlı bir şekilde bu bölgeyi kendi bölgeleriyle koruyorlardı.

Teknik olarak, yukarıda sözü edilen aşağıya olan ihlal dikkate alındığında, kapıyı daha büyük bir satış baskısına açık bırakmaktadır. XLM / USD için bir sonraki psikolojik hedef, büyük olasılıkla ayılar için büyük bir yüzde işareti olacaktır.

Tüm bu olumsuzluğa rağmen, en son bulucu raporuna göre, kripto uzmanlarından oluşan panelin sürekliliğine bağlı olarak, XLM için ortalama fiyat tahmini 1 Ocak 2019’da 0.28 $ olarak görülüyor. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here