Ripple, 0,55 $ ‘ın üzerindeki gün içi rekorları kaydetmek için 0,50 $’ ın üzerinde bir değere ulaşan pazardaki boğa piyasasını yönetiyor.
Stellar, boğalar kısa vadede 0,30 dolar hedeflediğinden trendi 0,25 $ ‘ın üzerinde bir seviyeye yükseltti.
Piyasa, uzun bir istikrar döneminin ardından boğaların uyandığını gördü. Varlıklar olarak Ripple (XRP) ve Stellar (XLM) gibi seçilmiş paraların yatırımcıları inanılmaz kazançlar kaydetti. XRP / USD son 24 saatte% 15 oranında artış gösterirken, Stellar (XLM) aynı dönemde% 4’lük bir artış gösteriyor.

Stellar, geçen hafta 2 Kasım’da başlayan yükselen kanaldaki yükseliş trendini sürdürdü. Pazar gününden bu yana piyasada bulunan büyük boğalar, kriptonun, 0.25 doların üstüne çıkmasının yanı sıra, inatçı engelleri aştığını gördü. XLM / USD Salı günü 0.26 $ seviyesine kadar düzeltildi ancak boğalar aşağı yönlü düzeltmeye neden oldu. 0.25 $ ‘da kurulan bir destek var ve Stellar şu anda 0.26 $’ da gözlemlenen temel direnç yönünde ilerliyor.

Yükseliş trendinin yükselen kanal direncinin üzerinde kırılması ve 0,3 $ ‘a olan kazanımların artması muhtemeldir. Bu arada, alıcılar kısa vadeli desteği 0.25 dolardan korumalı. Kanal desteği de, tersine dönme eğiliminin kısa vadede desteğini katlettiği durumlarda kullanışlı olacaktır. Diğer destek seviyeleri sırasıyla 0.245 $ ve 0.235 $ ile vurgulanır.

XLM / USD 60 ‘grafiği

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here