Kullanıcılara içerik oluşturmak veya içerik oluşturmak için ödeme yapılabilecek blok zinciri tabanlı sosyal medya platformu Steemit, Steem dapp’lerini ve kullanıcılarını Tron’a getirmek için Tron Vakfı ile ortaklık kuruyor.

Şirketler Cuma günü yaptığı açıklamada, Tron ve Steem geliştiricilerinin ortaklaşa Steem ürünlerini ve kullanıcılarını Tron ağına taşımak ve sonuçta STEEM jetonunu yeni bir Tron tabanlı sürüm için değiştirmek isteyeceklerini açıkladı.

Bu taşıma için hiçbir zaman çizelgesi sunulmadı.

Bir basın açıklamasına göre, başlangıçta Dan Larimer ve Ned Scott tarafından kurulan Steem, bir milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğunu iddia ediyor.

“Steemit, kitlesel kabulü elde etmek için kripto para birimini karşılayan forumların orijinal konseptidir – burada kripto para birimi ‘beğeniler’ ve ‘upvotes’ kadar kolay dağıtılabilir ve bu yüksek güçlü dağıtım mekanizması para birimine ve sosyal ağa benimsenmeyi ve takdir etmeyi sağlayacaktır.” Scott, açıklamada Steemit’in eski CEO’su ve başkanı olarak nitelendirdi.

Bir Steemit kullanıcısı , Scott’ın Tron’un kurucusu Justin Sun tarafından yapılan bir tanıtım tweet’ini paylaşmasının ardından Cuma günü erken saatlerde bu hareketi tahmin etti .

Steem’in duyurusu, Larimer tarafından desteklenen yeni bir sosyal medya ağı olan VOICE ile birlikte özel bir EOSIO ağında beta olarak duyuruldu.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here