• Kulplu fincan modelinden XLM fiyat rallisi,% 61,8 Fibonacci geri çekilmesinin üzerinde durdu.
  • Grayscale, son 30 günde 5.56 milyon kripto para birimi ekler.
  • Stellar, günlük Göreceli Güç Endeksi’ne (RSI) göre biraz fazla alım yaptı.

XLM fiyatı, 12 saatlik bir grafikte kulplu fincan tabanından tökezledi. Ölçülen hareket hedefine yakın bir dokunuşla birleşen dürtüsellik eksikliği, yeni ralli için bir duraklamaya veya hatta bir boğa tuzağına işaret ediyor. Her iki durumda da, kısa vadeli yukarı taraf sınırlı görünüyor.

XLM fiyatı, aşırı artan fonlama oranları nedeniyle aşağı çekiliyor

Kulplu bardak modeli için ölçülen bir hareketi hesaplamak için iki seçenek vardır. En yaygın olanı, fincandan elde edilen yüzdelik kazancı sapın ağzına kadar almak ve daha sonra bunu yüksek sapa eklemektir. XLM söz konusu olduğunda ve bu metodolojiye dayanarak, fiyat, saptan% 87’lik bir artışla 1.08 $ ‘a ulaşıyor. Bu büyüklükteki bir kazanç, kripto para birimini tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkaracaktır.

Bir ikinci yöntem Bulkowski göre, aslında şu anda% 61 kendi fiyat hedef ulaşan yüzdesi ile çarpın sonra bardağın düşük tanıtıcısını en yüksek farkı hesaplamak ve etmektir. Bu yaklaşımı kullanarak, XLM için ölçülen hareket% 28 ile çok daha mütevazı ve dünün en yüksek seviyesinin biraz üzerinde.

Ölçülen hareketin, 2018-2020 ayı piyasasının 0.66 $ ‘da% 61.8 geri çekilmesiyle yakınsaması, ralli için kısa vadeli direnç oluşturmaya devam edecek. Bununla birlikte, kopma sonrası tökezlemeler, ters tarafın bir ayı tuzağı olma olasılığını artırıyor.

Anında destek, 0,54 dolardan 21 on iki saatlik basit hareketli ortalama (SMA) ve sırasıyla 0,46 dolar ve 0,43 dolardan on iki saatlik 50 SMA ve 100 on iki saatlik SMA kümesidir.

XLM / USD 12 saatlik grafik

XLM / USD 12 saatlik grafik

Artan yönde, spekülatörler 0.74 $ ‘lık ölçülü mütevazı hareket hedefinde ve 2018-2020 ayı piyasasının% 78.6 düzelme 0.83 $’ da direnç beklemeli . Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.05 $ ‘lık bir test şu anda dikkate alınmıyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here