Bitcoin meraklıları , en kötüsünün bittiğini ve madeni para için tek yolun sona ermesini umuyor. Daha önce birçok kez durum böyle değildi. Bununla birlikte, son birkaç gün, jetonun yaklaşan bir boğaya işaret ettiğini gösteren göstergeler gördü.

Olumlu bir yıl başladığında pazarın zirvesinde, son birkaç günden itibaren yapılan teknik analizler büyük bir alım baskısı olduğunu ve fiyatların yukarı doğru sıçradığını gördü. Bloomberg daha önce , bitcoin’in 6 ay içinde en uzun “alım satım çizgisinde” olduğunu ve talep arttıkça dramatik bir dalgalanma için mükemmel bir ortam yarattığını bildirdi .

GTI Vera Convergence Divergence göstergesi, en azından kısa bir süre içerisinde bitcoin ile ilgilenen yatırımcılara sahip oldu.

Bu göstergenin, yılın başında piyasaya sürülmesi beklenen uzun zamandır beklenen Bakkt bitcoin vadeli işlemleriyle birleştiğinde, madalyonun yükselmesi için yeterli ivmeyi sağlaması bekleniyor.

Basında, bitcoin hala 3800 – 3900 dolarlık pozisyonlardan ayrılmak için mücadele ediyor. Madeni para hala mücadele etse de, kazanımların fiyat düzeltmeleri ile takip edilmesine rağmen, madalyonun önümüzdeki günlerde iyimser olmasının birkaç nedeni var.

Ethereum ETH Fiyat Analizi ve Yaklaşan Sert Çatal
Ethereum , bugün ivmesi yavaşlamış olmasına rağmen, yüksek ticaret yapmaya ve pazarın hakimiyetine devam ediyor . Bir aydan daha az bir sürede, madeni para% 80’in üzerinde yükseldi ve en iyi kripto para birimlerinin en iyi oyuncusu oldu. Bugün, düşüş piyasasının ortasında Ethereum, 155 $ pozisyonuna yavaşça yaklaşırken marjinal kazançlar kaydediyor.

Uzmanlara göre, madeni paradaki son fiyat artışı, Konstantinopolis’in sert çatalına cevap olarak geldi . 15 Ocak civarında, Ethereum’un yeni bir blok zinciri yaratmasıyla sonuçlanacak sert bir çataldan geçmesi bekleniyor. Yeni blok zincirin, beşi evlat edinmeye hazır olan Ethereum Improvement Teklifleri (EIP) kabul etmesi bekleniyor.

En büyük gelişmelerden biri, Ethereum’daki performansın iyileştirilmesine yardımcı olacak zincir dışı işlemlerin başlatılması olacaktır. Bu, EOS gibi rakiplerin öncü akıllı sözleşme platformu olarak gösterdiği son veriyi veren Ethereum için harika bir giriş olacaktır.

Fiyatların yükselmesi dışında, yaklaşan sert çatal Binance kripto değişiminden büyük bir destek aldı. 03 Ocak’ta, değişim yaklaşmakta olan Ethereum Constantinople Hard Fork’ı destekleyeceklerini açıkladı .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here