Blockchain olarak adlandırılan bu teknolojinin avantajlarından biri, bir kamu kaydı ve değişmez olmasıdır ve blok zincirinde meydana gelen her şey, her şeyden kayıt altına alınacaktır; yüzsüz veya kimliksiz olsa da.

Bitinfocharts.com sayfasını ziyaret ederek , adreslerin bir Bit -100 kaydını en Bitcoin’e başvurabilir ya da başka bir deyişle, kripto-milyonların en üst 100’üne sahip olabilirsiniz. Diğer cüzdanların kayıtları da var.

Dikkatimi çeken bir şey, son haftalarda ortalama 10.000 BTC’lik işlem tutarları ile oluşturulan birkaç adresin var olması; Yani, yaklaşık 65.000.000 ABD doları. En çok Mayıs, Temmuz ve Ağustos aylarında.

Ayrıca, Eylül ayından Ekim ayının son haftasına kadar 4 haftada 11.000 BTC ile 55.000 BTC arasında 5 adet cüzdan bulunmaktadır. Bu beş cüzdan biriktirme toplamı 133.460,46 BTC dir.

Beklenenden daha uzun bir fiyatla bu garip istikrarı korurken, büyük miktarlarda paranın Bitcoin pazarına girmekte olduğunu açıklıyor.

Yukarıdakiler, “ağır” finansal kurumların kripto piyasasında bir pozisyon alabileceğini, ancak piyasada ya da arka kapıdan, tezgah üstü (OTC) pazarda yer alabileceğine dair teoriyi beslemektedir.

Bu 4 haftada 130000'den fazla bitcoin satın almış olanlar

Bu 4 haftada 130000’den fazla bitcoin satın almış olanlar

Bu hesapların sahiplerinin kimliğini ve iki veya daha fazla adresin tek bir varlığa ait olduğunu bilemeyiz. Bununla birlikte, bu konudaki dikkate değer şey, 10.000 BTC’nin üzerindeki satın alma işlemlerini 6,400 ABD Doları bedelle işlemek için ekonomik kapasiteye sahip pek çok insanın olmamasıdır; ve kısa bir süre içinde daha az. Dolayısıyla, finansal kurumlar olabilir.

Unutmayın Bitcoin

“Söylentiyle satın alınır ve haberlerle birlikte satış yapılır”.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here