Bitcoin, 3.500 $ ‘lık olumsuz başlık ile konsolide edilmiştir.
“Bitcoin Satoshi Vision (BSV), bugün Satoshi Nakamoto’nun izleyen tek Bitcoin uygulaması…”
Bitcoin fiyatı 4.250 $ ‘ın altında marjinal bir şekilde alım satım işleminden reddedildikten sonra, aşağı yönde 3.500 $’ da kapatılan ve üst limit% 50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin 4.6767.41 $ ve en düşük seviye olan 3.146.82 $ ‘lık düşük seviyelerdeyken konsolide oldu. Üstelik BTC / USD, 2019 Ocak ayının ilk haftasının son gününü yazarken hala düzeliyor.

Pazarın başka yerlerinde, orijinal Bitcoin Cash (BCH) protokolünden ayrılan zincirlerden biri olan Bitcoin SV’nin (BSV) arkasındaki geliştiriciler Craig Wright ve Calvin Ayre, savaşı Bitcoin (BTC) ile yeniden düzenledi. İki Bitcoin SV’nin Satoshi’nin öngördüğü Bitcoin’in tek “gerçek” versiyonu olduğu iddiası.

“Bitcoin Satoshi Vision (BSV) bugün, Satoshi Nakamoto’nun Peer to Peer to Electronic Cash’in orijinal teknik belgesini izleyen tek Bitcoin uygulaması. Bitcoin BSV, Bitcoin için orijinal vizyonunu hızlı, sürtünmesiz, elektronik para olarak koruyan tek kamu bloku. ”

Bu arada, Bitcoin fiyatı şu an% 38.2 Fib geri çekilme seviyesi ile 3.777 $ ‘da dans ediyor. Bu seviyede zayıf bir yükseliş eğilimi oluşuyor. Bununla birlikte, grafikteki teknik göstergeler, yükseliş eğiliminin kısa vadede gerilemeye meyilli olduğunu göstermektedir. Fiyat aynı zamanda% 50 Fib seviyesine denk gelen 50 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın direnciyle karşı karşıya. Marjinal olarak bu seviyenin üzerinde, 100 günlük SMA kazancı sınırlayacaktır. % 50 Fib seviyesindeki bir sonraki engel bir kırılma pozisyonudur ve eğer kırılırsa 4.000 $ ‘a veya daha yüksek bir düzeltme için yolu açacaktır.

Bu arada, trend çizgisi desteği destek vermeye devam edecek ve BTC alıcıları fiyatı bunun üzerinde tutuyorsa, yavaş ama istikrarlı bir şekilde kuzeye doğru hareket edeceğini göreceğiz. İlk önemli destek 3.500 $ ‘dır ve 2017, 3.146 $ gibi düşük bir seviyede daha güçlü destek sağlayacak şekilde konumlandırılmıştır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here