Binance, Twitter hesabında ve resmi web sitesinde dört gün önce, kullanıcıların gizliliğine ve özgürlüğüne saygılı bir blockchain tabanlı kimlik doğrulama teknolojisi olan Selfkey [KEY] ‘in listesini açıkladı. Aşağıda gösterildiği gibi Binance listelemesinden önce, sadece bir hafta önce, KEY 13.000.000 $ ‘lık bir piyasa değeri olan 0,0068 $ seviyesinde işlem gördü.

Aşağıda gösterildiği gibi Binlist listelemesini birkaç gün önce yayınlayın, KEY% 470’den fazla geri döndü ve basın saatinde geçtiğimiz saatte% 15’e çıkmaya devam etti. 345. pozisyondan ticaretin 107. pozisyonuna sıçradı.

Topluluktaki insanlar Binance listeleme nedeniyle olası bir “pompa ve çöp” konusunda şüpheci yorumlar yapsalar da, ticaret hacmi aksi yönde bir şeydir. Press zamanlarında SelfKey, 24 saat işlem hacmi bakımından 6. sırada yer alan Litecoin, Ripple, Tron ve diğer büyük kripto paraları kullanan 497 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahipti .

SelfKey’nin son sıçramaları, piyasaların son haftada Bitcoin ile belirsizleştiği bir dönemde, 2018 $ seviyesinin altına düşerek 488 $ seviyesinin en düşük seviyesine gerilemeye başladı.

AMB Crypto’ya konuştu ve şöyle diyor:

“İyi bir ürün gibi görünmesini sağlıyorlar, ancak önümüzdeki 48 saatin dökülmesini bekliyorlar. Hiçbir şey% 400’den fazla artmaz ve çökemez. Bu çok zor olacak. Şimdiye kadar sektördeki herkes bilir ki Binance günü bir şeyin bir pompa olduğunu listeler.

ICO aşamasında KEY’e yatırım yapan bir başka yatırımcı,

“ICO’larına felsefi nedenlerle yatırım yaptım, şimdiki yükseliş beni korkutuyor ve niyetlerinden şüphe duyuyor. Beni rahatlatan ticaret hacimleri, epik. Selfkey olağanüstü olabilir, umarım parasal zevklerle fazla taşınmazız. ”

Koinmilyoner olarak bu tarz Borsa çıkışların da çok dikkatli olmalıyız,özellikler Binance yeni işlem gören dijital paralar 3-4 günün ardından çok hızlı bir şekilde çıkış seviyelerin çok altında işlem görmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here