ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, XRP sahiplerinin kendilerini Ripple davasına enjekte etmelerini engellemeye çalışıyor ve herhangi bir ikincil piyasa yatırımcısını ücretlendirmediğini açıkladı.

Onun içinde müdahale hareket yönünün tersine , bu movants o kurumun takdirine işlenen bir karardır onlara karşı bir yaptırım uygulayabiliriz, getirmek zorlayıcı olduğunu da belirtmektedir:    

Hareket edenler esas olarak SEC’i ikincil piyasa XRP yatırımcılarına karşı bir yaptırım eylemi başlatmaya zorlamaya çalışıyorlar.

Düzenleyici, bu tür özel iddiaların, başlangıçta yatırımcıların bir mandamus emri için başarısız olan dilekçeyi reddetmek için yaptığı bir argüman olan egemen dokunulmazlık tarafından engellendiğini ekliyor .

Ayrıca SEC, davaya taraf olmadıkları için hareket ettirenlerin XRP ticaretini askıya alan veya jetonu kaldıran borsalardan herhangi bir rahatlama elde edemeyeceğini iddia ediyor.          

Herşey aynı  

SEC, taşıyıcıların aslında masaya yeni değer argümanları getirmediğini iddia ediyor. Bunun yerine, daha önce Ripple tarafından yapılmış olanları kopyaladılar.

Yatırımcılar, XRP’nin düzenleyici statüsüne, iddia edilen kullanımlarına ve mevcut taraflarca “şiddetle” dava edilen diğer konulara odaklanan yeniden yazılmış ifadelerin bir listesini sunar.

Ayrıca SEC, XRP sahiplerinin iddia edilen yolsuzluğunu ifşa etmek için hükümet kurumuna karşı bir “haçlı seferi” başlatmaya çalıştıklarını belirtiyor. Bu aynı zamanda çabaya öncülük eden avukat John Deaton’ın Twitter nüfuzunu artırmaya çalıştığını da ima ediyor:  

28 Şubat ve 14 Mart 2021 arasında, Deaton – çabaları nedeniyle Twitter’da giderek “popüler” olduğunu belirterek, mandamus arama stratejisinden, SEC’e karşı potansiyel bir sınıf eyleminde katılımcıları toplamaya kadar bir temel oluşturdu.

 

Ripple, XRP sahiplerinin müdahale etmesini istiyor 

SEC, XRP sahiplerinin çıkarlarının Ripple tarafından zaten “yeterince temsil edildiğinde” ısrar ediyor.

Bununla birlikte, dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısı, kendi cevabında , XRP’nin düzenleyici statüsünde “güçlü ve farklı” çıkarlara sahip oldukları için taşınanların duruma müdahale etmesine izin verilmesi gerektiğini yazıyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here